صنعتگران نگاه صادراتی به تولید داشته باشند | اتاق خبر
کد خبر: 128945
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1394 - 20:01
اتاق نیوز - وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه از تولیدکنندگان داخلی حمایت خواهیم کرد، از صنعتگران خواست نگاهی ویژه به صادرات محصولات خود داشته باشند....
اتاق نیوز - وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه از تولیدکنندگان داخلی حمایت خواهیم کرد، از صنعتگران خواست نگاهی ویژه به صادرات محصولات خود داشته باشند.

محمدرضا نعمت‌زاده در سفر یک روزه به اسلامشهر که در قالب بیست و یکمین سفر استانی هیأت دولت انجام شد، از شرکت میهن بازدید و فاز اول توسعه این شرکت را افتتاح کرد.

وزیر صنعت در بازدید از کارخانه بزرگ شهر لبنیات که در حال احداث است، ضمن استقبال از فعالیت های انجام شده، بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان داخلی تأکید کرد و از مدیران بخش صنعت خواست تا با تکمیل طرح های توسعه و افزایش ظرفیت تولید، نگاهی ویژه به صادرات داشته باشند.

ایوب پایداری مدیر عامل شرکت صنایع غذایی میهن نیز گفت: با وجود تحریم‌ها، دستگاه‌های مورد استفاده در کارخانه با آخرین فناوری‌های روز دنیا از کشورهای داری فناوری خریداری شده، اما نصب این ماشین‌آلات توسط کارشناسان داخلی انجام شده است.

به گفته وی، در حال حاضر تولیدات این شرکت علاوه بر عرضه در بازار داخل به کشورهای عراق، کویت، امارات، قطر، بحرین، عربستان، ترکمنستان و تاجیکستان صادر می‌شود.

منبع: شاتا

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید