تا زمان کشته شدن آخرین تروریست از پای نمی‌نشینیم | اتاق خبر
کد خبر: 129123
تاریخ انتشار: 21 مرداد 1394 - 10:29
اتاق نیوز - در شرایطی که عملیات هوایی ترکیه علیه مواضع پ.پ.ک ادامه دارد، اردوغان بار دیگر متعهد شد که کمپین بی‌امان علیه شبه نظامیان مذکور تا زمان کشته شدن آخرین ترور
اتاق نیوز - در شرایطی که عملیات هوایی ترکیه علیه مواضع پ.پ.ک ادامه دارد، اردوغان بار دیگر متعهد شد که کمپین بی‌امان علیه شبه نظامیان مذکور تا زمان کشته شدن آخرین تروریست ادامه خواهد داشت.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از خبرگزاری فرانسه، دولت ترکیه هم اکنون دو کمپین تهاجمی علیه شبه نظامیان حزب ممنوعه کاگران کردستان ترکیه (پ.ک.ک) و شبه نظامیان تروریست داعش در سوریه و شمال عراق به راه انداخته است و با موجی از حملات بی‌سابقه در جنوب شرقی ترکیه رو به روست اما عمده حملات تاکنون روی مواضع جدایی طلبان پ.ک.ک متمرکز بوده است. رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه در سخنرانی تلویزیونی خود از آنکارا گفت: تا زمانی که سلاح‌ها بر زمین گذاشته نشده باشد ما به جنگ خود ادامه می‌دهیم و اجازه نمی‌دهیم که حتی یک تروریست در مرز کشورمان باقی بماند. وی گفت که تسلیحات پ.ک.ک و سایر گروه‌های شبه نظامی باید "زیر بتون" دفن شود تا نشان دهد که آنها دیگر تهدیدی علیه کشور ترکیه نیستند. اردوغان تاکید کرد: من درباره خلع سلاح حزف نمی‌زنم بلکه باید آنها را دفن کرد. من می‌خواهم روی این موضوع تاکید کنم. کمپین دو هفته‌ای علیه تروریست‌ها تاکنون تلفات جدی به آنها وارد کرده است اما حتی ممکن است که چنین عملیاتی برای ریشه کردن پ.ک.ک کافی نباشد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید