پالایشگاه ها در صف گزارش عملکرد | اتاق خبر
کد خبر: 129303
تاریخ انتشار: 21 مرداد 1394 - 14:32
اتاق نیوز -بعد از انتشار گزارش عملکرد سه ماه پالایشگاه اصفهان که با کاهش 3 درصدی سود همراه بود، پالایشگاه تبریز نیز گزارش عملکرد خود را منتشر کرد و آماده بازگشایی نما
اتاق نیوز -بعد از انتشار گزارش عملکرد سه ماه پالایشگاه اصفهان که با کاهش 3 درصدی سود همراه بود، پالایشگاه تبریز نیز گزارش عملکرد خود را منتشر کرد و آماده بازگشایی نماد شد.
به گزارش اتاق نیوز به نقل ایسنا، پالایشگاه تبریز گزارش عملکرد 3 ماه و پیش بینی بودجه سال 1394 را بر اساس عملکرد واقعی سه ماهه اول منتشر کرد و آماده بازگشایی نماد شد. این شرکت بعد از تقسیم سود 22 ریالی در مجمع سالانه و افزایش سرمایه 100 درصدی از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران، سود جدید هر سهم 1394 را 186 ریال پیش بینی کرد و از این میان 26 درصد معادل 49 ریال را در سه ماه اول محقق کرد. به گزارش ایسنا، نماد شرکتهای پالایشگاه تبریز، لاوان و شیراز از روز 24 تیر ماه و نماد شرکتهای پالایشگاه بندرعباس، تهران و اصفهان از 29 تیر ماه به منظور برگزاری مجمع سالانه متوقف شدند که نماد پالایشگاه اصفهان بعد از ارائه اطلاعات در روز 19 مرداد ماه بازگشایی شد.در این میان مجمع 3 پالایشگاه تبریز، بندرعباس و تهران به تنفس خورد و در 14 مرداد ماه تشکیل شد، اما مجمع بندرعباس با تنفس مجدد قرار است در روز 28 مرداد ماه برگزار شود.  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید