کمپ ترک اعتیاد «بچه پولدارها» + تصاویر | اتاق خبر
کد خبر: 129318
تاریخ انتشار: 21 مرداد 1394 - 13:10
اتاق نیوز - برای قشر خاصی از معتادان که متعلق به اقشار مرفه کشور هستند، کمپ‌های ویژه‌ای تأسیس شده است که از شیوه‌های بسیار مدرنی برای تبلیغ خود استفاده می‌کنند....
اتاق نیوز - برای قشر خاصی از معتادان که متعلق به اقشار مرفه کشور هستند، کمپ‌های ویژه‌ای تأسیس شده است که از شیوه‌های بسیار مدرنی برای تبلیغ خود استفاده می‌کنند.
پارسینه در ادامه نوشته است: بر اساس آمارهای رسمی که توسط عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور اعلام شده است، در ایران حدود یک میلیون و 350 هزار نفر معتاد به مواد مخدر وجود دارد؛ هرچند که آمار غیررسمی حکایت از از رقمی بیش از 4 میلیون نفر دارد. اعتیاد معضلی دیرینه در کشور ماست که در دهه‌های قبل با مواد مخدر سنتی مثل تریاک شناخته می‌شد اما در دهه اخیر با هجوم ناگهانی مخدرهای صنعتی و شیمیایی به بازار اعتیاد، شکل و عوارض اعتیاد هم دستخوش تغییر شده است. اعدام، حبس یا اعزام به شورآباد قم برای ترک اعتیاد از شیوه‌های دهه شصتی برای مبارزه با معضل اعتیاد بود اما در سال‌های اخیر کمپ‌های ترک اعتیاد جایگزین این شیوه‌ها شده است، اما برای قشر خاصی از معتادان که متعلق به اقشار مرفه کشور هستند، کمپ‌های ویژه‌ای تأسیس شده است که اتفاقاً از شیوه‌های بسیار مدرنی برای تبلیغ خود استفاده می‌کنند؛ کمپ‌هایی که کم از هتل ندارد و امکاناتی نظیر استخر شنا، میز بیلیارد، وسایل بدنسازی و حتی روحانی اختصاصی و ... در آن وجود دارد. در تبلیغات این کمپ‌ها، تخصص اصلی «ترک اعتیاد به شیشه و مخدرهای صنعتی» عنوان شده است. عکس‌هایی از این کمپ‌های ویژه ترک اعتیاد را از نظر می‌گذرانید:
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید