شاید مسئولان مالیاتی از شرایط بازار بی خبراند! | اتاق خبر
کد خبر: 130307
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1394 - 10:04
اتاق نیوز - رئیس اتاق اصناف کردستان با بیان اینکه شاید مسئولان مالیاتی از شرایط بحرانی بازار بی خبر هستند؛گفت: مالیات امسال اصناف کاملا ناعادلانه و بدون در نظر گرفتن ...
اتاق نیوز - رئیس اتاق اصناف کردستان با بیان اینکه شاید مسئولان مالیاتی از شرایط بحرانی بازار بی خبر هستند؛گفت: مالیات امسال اصناف کاملا ناعادلانه و بدون در نظر گرفتن وضعیت اصناف تصویب شد و این موضوع باعث نارضایتی فعالان صنفی سراسر کشور شد.
فرهاد عزت پور در گفتگو با اتاق نیوز افزود: نرخ های جدید تعیین شده با واقعیت های حاکم بر بازار در منافات است و  در این راستا بهتر است نیروهای مالیاتی کشور  با حضور مستقیم در میان اصناف، بطور واضح به مشاهده وضعیت کسب وکار فعالان صنفی بپردازند تا واقعیت ها را از نزدیک نظاره گر باشند. وی در پاسخ به این سوال که نفش اتاق اصناف در دفاع از حقوق فعالان صنفی را چگونه ارزیابی می کنید؟ گفت: اتاق های اصناف کشور مکاتبات بسیاری با اتاق اصناف ایران در زمینه نرخ مالیات امسال اصناف داشت و مسئولان اتاق هم در جهت حمایت از حقوق اعضای این نهاد تمام تلاش خود را به کار گرفت. اما تصمیم گیرنده نهایی در تصویب میزان مالیات ها مجلس و دولت بودند و این سوأل را می توان از دستگاه های ذیربط پرسید که آیا سیاست های مالیاتی مغایر با اقتصاد مقاومتی هست یا خیر؟
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید