تازه های آیفون: گونه تازه 5 اینچی و رنگ صورتی | اتاق خبر
کد خبر: 131260
تاریخ انتشار: 28 مرداد 1394 - 11:34
اتاق نیوز - دیگر فاصله چندانی با سپتامبر و رونمایی رسمی آیفون های نسل بعد نداریم. با وجود اقدامات امنیتی شدید درون فاکسکان (سازنده آیفون)، باز هم شاهد لو رفتن تصاویر و ...
اتاق نیوز - دیگر فاصله چندانی با سپتامبر و رونمایی رسمی آیفون های نسل بعد نداریم. با وجود اقدامات امنیتی شدید درون فاکسکان (سازنده آیفون)، باز هم شاهد لو رفتن تصاویر و مشخصات مختلف آیفون 6s/6s Plus هستیم.
با توجه به اینکه حمل گوشی موبایل و ابزارهای تصویربرداری درون فاکسکان ممنوع است، یکی از کارمندان شرکت چینی طرحی از آیفون زده که احتمال وجود گوشی سومی با صفحه نمایش 5 اینچی را تقویت می کند. از طرفی تصاویری از یک رنگ تازه برای آیفون منتشر شده که اندکی متفاوت از تصورات پیشین است. آیفونی که طرحش زده شده با صفحه نمایش 5 اینچی میان آیفون 6 و 6 Plus می نشیند. وضوح تصویر آن 1080p بوده که مانند همانی است که برای نسخه 6 Plus دیده ایم و برای نمایشگر 5 اینچی به تراکم 441 پیکسل بر اینچ ترجمه می شود. همچنین دوربین اصلی به مانند شنیده های قبلی 12 مگاپیکسلی بوده و توسط یک فلش LED دوگانه همراهی می شود. پیشتر شنیده بودیم که اپل یک رنگ تازه را به سری آیفون می افزاید و قرار است به مانند اپل واچ ساخته شده از طلا، گونه ای به رنگ سرخ-طلایی (Rose Gold) از گوشی محبوبش را عرضه نماید.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید