فایل‌های داخلی اسمارت فون هایتان را مخفی کنید | اتاق خبر
کد خبر: 131484
تاریخ انتشار: 28 مرداد 1394 - 16:10
اتاق نیوز - با نصب یک برنامه ساده می توان بخش های مختلف اسمارت فون مانند پیامک، آلبوم، شماره تلفن و ... را به صورت جداگانه مخفی کرد. ...
اتاق نیوز - با نصب یک برنامه ساده می توان بخش های مختلف اسمارت فون مانند پیامک، آلبوم، شماره تلفن و ... را به صورت جداگانه مخفی کرد.
اپلیکیشن های بسیاری تولید و عرضه می شوند که برخی از آنها جنبه آموزشی، تفریحی یا برخی نیز امنیتی هستند تا از داده ها و اطلاعات کاربرانشان محافظت کنند. کاربران ترجیح می دهند تا ورودی اسمارت فون هایشان با تایپ کردن یک کلمه یا پترن و ... باز شود. اما اگر جزو افرادی هستید که دوست دارند بخش ورودی اسمارت فون هایشان باز بوده و بخش های جداگانه آن مانند پیامک، آلبوم تصاویر، دسترسی ایمیل و ... قفل باشد، با نصب یک اپلیکیشن می توانید دسترسی به بخش مورد نظر را قفل کنید. اما برنامه دیگری نیز عرضه شده که کاربرانش را از هر گونه قفل کردن برنامه ها بی نیاز می کند. کاربران با نصب برنامه Hide Secrets  می توانند بخش های مختلفی از فایل های اسمارت فون خود مانند عکس ها، ویدئو، پیامک، شماره تلفن یا ... را مخفی کنند تا نه تنها دیگر فایل های مورد نظرشان دیده نشود بلکه از قفل کردن اسمارت فون ها نیز بی نیاز باشند. از دیگر قابلیت های این برنامه می توان به حالت Fake Crash اشاره کرد. زمانی که شخصی تمایل به باز کردن برنامه قفل شده داشته باشد، پیغامی مبنی بر خراب بودن فایل درخواستی روی صفحه ظاهر می شود تا افراد غریبه به آن فایل دسترسی نداشته باشند. این برنامه می تواند اپلیکیشن مناسبی برای والدینی باشد که قصد مخفی کردن بازی ها از چشمان فرزندان خود را دارند یا افرادی که اطلاعات خصوصی و شخصی داخل اسمارت فون هایشان دارند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید