HTC O2 پرچم دار جدید HTC روانه بازار خواهد شد | اتاق خبر
کد خبر: 131592
تاریخ انتشار: 29 مرداد 1394 - 09:44
اتاق نیوز - شرکت HTC شرایط خوبی ندارد. فروش نه‌چندان خوب محصولات این شرکت باعث شده که آن‌ها با ضررهای زیادی مواجه شوند و حتی دست به اخراج تعداد زیادی از کارمندانش بزند....
اتاق نیوز - شرکت HTC شرایط خوبی ندارد. فروش نه‌چندان خوب محصولات این شرکت باعث شده که آن‌ها با ضررهای زیادی مواجه شوند و حتی دست به اخراج تعداد زیادی از کارمندانش بزند. گوشی M9 هم نتوانست شرایط این شرکت را بهبود ببخشد و اوضاع برای آن‌ها بسیار وخیم‌تر از قبل شده است.
براساس اخبار منتشر شده، این شرکت تصمیم گرفته برای اینکه بتواند شرایط خودش را بهبود ببخشد، برخی از سیاست‌هایش را تغییر دهد. به‌تازگی چر وانگ (Cher Wang) مدیرعامل این شرکت به این موضوع اشاره کرده که آن‌ها گوشی‌های جدید خودشان را تغییر خواهند داد. وانگ گفته که این شرکت همچنان به ساخت تلفن‌های همراه بسیار قدرتمند ادامه خواهد داد و در آینده یک محصول بسیار شگفت‌انگیز را راهی بازار خواهد کرد. به‌تازگی اطلاعاتی درباره گوشی جدید HTC منتشر شده است. به‌نظر می‌رسد این گوشی که HTC O2 نام دارد، از چیپ‌ست اسنپ‌دراگون 820 بهره ببرد. براساس اطلاعات منتشر شده این چیپ‌ست باعث می‌شود که باتری دستگاه عملکرد بسیار بهتری داشته باشد. به‌احتمال زیاد مشکلات موجود در چیپ‌ست اسنپ‌دراگون 810 در این چیپ‌ست دیده نخواهد شد. شایعاتی که قبلا منتشر شده بودند، می‌گفتند که این گوشی در مهرماه راهی بازار می‌شود و از چیپ‌ست اسنپ‌دراگون 810 برای آن استفاده شده است؛ اما شایعاتی که امروز به‌بیرون درز کرده، تمام حدس و گمان‌ها پیرامون گوشی جدید HTC را برهم زده است. همچنین به‌نظر می‌رسد که این گوشی در سه ماهه اول سال 2016 راهی بازار خواهد شد.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید