مورینیو از شکست دادن مسی لذت برد | اتاق خبر
کد خبر: 131721
تاریخ انتشار: 29 مرداد 1394 - 15:37
اتاق نیوز -سرمربی آبی‌پوش‌های چلسی گفته است وقتی با تیم اینتر توانست لیونل مسی را شکست بدهد، بزرگترین موفقیت ورزشی خود را کسب کرد....

اتاق نیوز -سرمربی آبی‌پوش‌های چلسی گفته است وقتی با تیم اینتر توانست لیونل مسی را شکست بدهد، بزرگترین موفقیت ورزشی خود را کسب کرد.

مربی پرتغالی که با تیم پورتو و اینتر دوباره قهرمانی رقابت‌های اروپا را به نام خودش ثبت کرده، تاکید کرد هیچوقت بازی در برابر بارسلونا و شکست این تیم و مسی را فراموش نمی‌کند.

به گزارش BT Sport، انتشار مستندی به نام «ژوزه مورینیو- پرتره یک قهرمان» نشان می‌دهد این مربی بزرگترین لحظه قهرمانی‌اش را شکست مسی می‌داند. او در این مستند گفته است: از بازی در لیگ قهرمانان در برابر مسی لذت بردم.  وقتی اینتر در لیگ قهرمانان در نیمه نهایی توانست بارسلونا و مسی را شکست بدهد، بزرگترین موفقیت من بود.

مورینیو افزود: چون مسی، مسی است و من فکر می‌کنم وقتی او فوتبال حرفه‌ای را کنار بگذارد و دوره بازی‌هایش تمام شود، نقشه فوتبال اروپا تغییر خواهد کرد.

در سال ۲۰۱۰ تیم اینتر به مربی‌گری مورینیو توانست با نتیجه ۳ بر ۲ در رقابت نیمه نهایی لیگ قهرمانان، بارسلونا را شکست بدهد و مسی در دو بازی نتوانست گلی به ثمر برساند. در ادامه رقابت‌ها اینتر در فینال به مصاف بایرن مونیخ رفت و مورینیو توانست با کسب مقام قهرمانی، دومین مدال لیگ قهرمانان را کسب کند. او اولین بار با پورتو در سال ۲۰۰۴ این قهرمانی را تجربه کرده بود.

مبنع : مهر

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید