یارانه حق افراد غیرنیازمند نیست | اتاق خبر
کد خبر: 131853
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1394 - 09:02
اتاق نیوز - وزیر کار با اعلام اینکه یارانه حق افراد غیرنیازمند نیست و دولت یارانه اقشار محروم، نیازمند و طبقات پایین را حذف نمی‌کند، گفت: دولت، نگاه جبرانی و صدقه ای
اتاق نیوز - وزیر کار با اعلام اینکه یارانه حق افراد غیرنیازمند نیست و دولت یارانه اقشار محروم، نیازمند و طبقات پایین را حذف نمی‌کند، گفت: دولت، نگاه جبرانی و صدقه ای ندارد.
علی ربیعی، یکی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید را گشایش در حوزه سرمایه گذاری دانست و گفت: بسیاری از شرکت‌های خارجی برای سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف ابراز تمایل کرده اند که هم عزت برای کشور و هم تعامل با سایر کشورها را در پی دارد. وزیر کار، افزایش واردات را یک آفت برای کشور خواند و افزود: متاسفانه با واردات در زمینه چای و برنج، ذائقه ایرانیان برای چای تغییر کرد و درباره برنج نیز با واردات بی رویه برنج، این مسئله در حال رخ دادن بود در حالی که نباید بگذاریم این اتفاق بیافتد و دولت به این موضوع توجه دارد. ربیعی با بیان اینکه سیاست رفاهی از سیاست‌های اصلی دولت است، تاکید کرد: دولت، نگاه جبرانی و صدقه ای ندارد، چرا که رفاه، حق مردم است. وی با تاکید بر اینکه در حوزه روابط کار ۲ سال دستمزد نسبت به تورم پیشی گرفته است، خاطرنشان کرد: دولت می‌داند که زندگی‌ها سخت می‌گذرد و یکی از آرزوهای ما این است که منابع مالی خوبی پیدا کنیم تا همه عقب ماندگی‌های بازنشستگان را جبران کنیم. وی با اشاره به حذف یارانه افراد غیرنیازمند، گفت: این یارانه حق مردم محروم و نیازمند است و این اهتمام در دولت وجود دارد که یارانه طبقه‌های پایین اجتماعی حفظ و حراست شود. وزیر کار، بیکاری را اصلی‌ترین مشکل دولت عنوان کرد.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید