افزایش قیمت مرغ مقطعی است | اتاق خبر
کد خبر: 132005
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1394 - 11:32
اتاق نیوز - رییس اتحادیه فروشندگان مرغ وماهی تهران عنوان کرد: در هفته گذشته قیمت مرغ روزانه 100 تومان در هر کیلو افزایش داشته است، اما پیش بینی می شود با افزایش تولید مر...
اتاق نیوز - رییس اتحادیه فروشندگان مرغ وماهی تهران عنوان کرد: در هفته گذشته قیمت مرغ روزانه 100 تومان در هر کیلو افزایش داشته است، اما پیش بینی می شود با افزایش تولید مرغ در مرغ داری ها این وضعیت به روال سابق باز گردد.
مهدی یوسف خانی رییس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی تهران در گفت وگو با اتاق نیوز افزود: در حال حاضر دلیل افزایش قیمت گرمی هوا است؛ در چنین شرایطی مرغ وزن پیدا نمی کند و با وزن پایین وارد بازار می شود. وی با بیان اینکه قیمت مرغ برای مصرف کننده  امروز – شنبه 7100 تومان می باشد،اعلام کرد: در هفته گذشته به طور میانگین مرغ هر روز یک صد تومان در هر کیلو افزایش قیمت داشت و پیش بینی می شود از 10شهریور قیمت این کالای پروتئینی روند کاهشی داشته باشد. رییس اتحادیه فروشندگان مرغ وماهی تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به کاهش تقاضا برای خرید ماهی گفت: به دلیل کاهش تقاضا قیمت ماهی در فصل تابستان افزایش نیافت. با توجه به ان که هر فصلی از سال صید برخی گونه های ماهی رواج ندارد قیمت این گونه ها در بازار بالا می رود. وی با اعلام اینکه قزل آلا بیشترین مصرف را در بین مردم دارد؛ گفت: سعی داریم این نوع ماهی با قیمت مناسب در بازار عرضه شود تا همه اقشار جامعه توانایی خرید آن را داشته باشند. یوسف خانی قیمت هر کیلوگرم ماهی قزل آلا در شهر تهران را 16500 تومان  اعلام کرد.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید