آغاز به کار نمایشگاه جهیزیه ایرانی | اتاق خبر
کد خبر: 144763
تاریخ انتشار: 1 مهر 1394 - 14:23
نمایشگاه جهیزیه ایرانی امروز – چهارشنبه - 1 مهرماه – با حضور علی فاضلی رئیس اتاق ایران در محل شبستان امام خمینی(ره) افتتاح شد....
نمایشگاه جهیزیه ایرانی امروز – چهارشنبه - 1 مهرماه – با حضور علی فاضلی رئیس اتاق ایران در محل شبستان امام خمینی(ره) افتتاح شد.
به گزارش اتاق نیوز، در این نمایشگاه اجناسی همچون مبلمان لوستر، فرش دستبافت، لوازم خانگی و آشپزخانه با 10درصد تخفیف عرضه می شود. در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه محمد طحانپور رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در جمع خبرنگاران گفت: یکی از اهداف اتحادیه در برگزاری این نمایشگاه ترغیب مردم به خرید کالاهای تولید داخل است. در این نمایشگاه تلاش شده است تا عرضه کنندگان لوازم خانگی باکیفیت ایرانی در کنار اقلام وارداتی عرضه کنند. وی با اعلام این که یکی از اهداف اتحادیه مبارزه با کالای قاچاق است، گفت: مصرف کننده حق انتخاب دارد و درست است که در حال حاضر کالای داخل قابل رقابت با نمونه های خارجی نیست اما برخی تولیدات داخل هم از کیفیت خوبی برخوردار هستند. وی از ارائه سبد کالای 10 میلیون تومانی  لوازم خانگی به زوج های جوان خبر داد و در این باره اظهار کرد: طبق این طرح مقرر شد 6 تا 10 قلم کالا با قیمت های مناسب به اقشاری از جامعه ارائه شود که توان مالی پائینی دارند. وی اعلام کرد: این طرح توسط اتحادیه لوازم خانگی ارائه شده است و وزارت صنعت، معدن و تجارت برای اجرای آن با اصناف همکاری کرده است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید