نشست هم اندیشی هیأت رئیسه اتاق بازرگانی گرگان و سرکنسول قزاقستان برگزار شد | اتاق خبر
کد خبر: 146292
تاریخ انتشار: 6 مهر 1394 - 16:03
به گزارش اتاق نیوز به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی گرگان: جلسه هم اندیشی با حضور هیئت رئیسه اتاق بازرگانی گرگان و معروف اونطلب سر کنسول کشور قزاقستان در استان گلس...
به گزارش اتاق نیوز به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی گرگان: جلسه هم اندیشی با حضور هیئت رئیسه اتاق بازرگانی گرگان و معروف اونطلب سر کنسول کشور قزاقستان در استان گلستان برگزار شد.
رمضان بهرامی رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ،معادن و کشاورزی گرگان در طی این جلسه گفت: اتاق بازرگانی گرگان تمایل زیادی جهت ارتباط با قزاقستان داشته و در همین رابطه انتظار می رود مراودات دوطرف افزایش یابد. وی با اشاره به وارداتی بودن بیش از 85 درصد کالاهای مصرفی قزاقستان ، ارتباط استان گلستان و کشور مذکور را بسیار سازنده دانست و تاکید داشت :محصولات این استان از کیفیت بالایی برخوردار است که بر این اساس افزایش مراودات با حضور تجار و ارتباط بین دو طرف میسر خواهد بود. رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ،معادن و کشاورزی گرگان اضافه کرد:  پیرو افزایش ارتباط و رونق اقتصادی از مسئولین کشور قزاقستان خواستار مساعدت و همکاری دو طرف داشته و در این رابطه اتاق گرگان نیز اقدامات لازم را انجام خواهد داد. وی افزود: اتاق بازرگانی گرگان آمادگی کامل خود را در  ارتباط با اعزام و پذیرش  هیئت های تجاری – نمایشگاهی اعلام می دارد. معروف اونطلب سر کنسول کشور قزاقستان طی این جلسه بیان داشت: اولویت سیاست این کشور ارتباط با همسایگان بوده و در این رابطه تمام ظرفیت خود را به کار میگیرد. وی به تعرفه بالای گمرکی کشور ترکمنستان و ایجاد موانع ارتباط اشاره نمود و اضافه کرد: با توجه به تمایل افزایش مراودات تجاری باید و با گفتگو موانع موجود کاسته شود. سر کنسول کشور قزاقستان تاکید کرد: نزدیکترین و دسترس ترین منطقه تجاری آکتائو میباشد که تولید کنندگان و یا سرمایه گذاران میتوانند بدون واسطه با هم ارتباط داشته باشند و امکانات ساختمانی و بازار فروش نیز فراهم می باشد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید