کاپیتان پرسپولیس درگذشت | اتاق خبر
کد خبر: 147625
تاریخ انتشار: 9 مهر 1394 - 08:51
بامداد امروز کاپیتان فوتبال پرسپولیس درگذشت....

بامداد امروز کاپیتان فوتبال پرسپولیس درگذشت.

هادی نوروزی کاپیتان تیم پرسپولیس به دلیل سکته قلبی ساعت 4 صبح امروز به بیمارستان منتقل شد، اما متاسفانه درگذشت.

سایت خبری اتاق نیوز ضایعه در گذشت کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس را به خانواده نوروزی، هواداران پرسپولیس و جامعه ورزش تسلیت می گوید.

hadi1

زندگینامه هادی نوروزی در یک نگاه

هادی نوروزی 28 تیر ۱۳۶۴ در بابل  چشم به جهان گشود.

کاپیتان فقید پرسپولیس در فصل ۸۵–۸۶ به پرسپولیس پیوست، اما حتی یک بار برای این تیم هم بازی نکرد و بعد از یک فصل نیمکت نشینی در تیم بزرگ پایتخت، به داماش ایرانیان پیوست و در ۲۲ بازی ۱۰ گل به ثمر رساند. پس از درخشش در لیگ آزادگان، به پرسپولیس بازگشت و در اولین فصل حضور مجددش در پرسپولیس، بیشتر به عنوان بازیکن تعویضی به میدان می‌رفت و به مرور به یکی از بازیکنان ثابت تیمش تبدیل شد و در بیشتر بازهای آسیایی، یکی از ۱۱ مرد اصلی پرسپولیس بود. فصل ۸۸–۸۹ را با درخشش آغاز کرد و در اولین بازی فصل مقابل مس کرمان دو گل به ثمر رساند. در دربی ۶۸ نیز توانست گل تساوی پرسپولیس را به ثمر برساند. وی در این فصل بازهای زیادی برای پرسپولیس در پست‌های هافبک - مهاجم راست و مهاجم نوک انجام داد که نهایتاً منجر به دعوتش به تیم تیم ملی توسط افشین قطبی گشت.

image634893507100062913

باشگاه پرسپولیس برای جذب محسن مسلمان هافبک وقت ذوب آهن هادی نوروزی به علاوه یک بازیکن دیگر و به علاوه مبلغ قابل توجهی پول به باشگاه ذوب آهن پیشنهاد داد. با اینکه باشگاه ذوب آهن با این انتقال مخالفت کرد اما به گفته نزدیکان هادی نوروزی وی از اینکه‌شان وی پایین آورده شده و به او بی‌احترامی شده از پرسپولیس جدا شد.

در بازی مقابل نفت تهران یک نیمه بازی کرد. در ان یه نیمه ضعیف عملکرد و تا بازی تراکتور به نیمکت چسبیده بود اما با روی کار آمدن حمید درخشان او در بازی مقابل نفت مسجد در دقیقه پنجاه و شش به محض ورود به زمین گل زد و بازیکن محبوب این سرمربی شد. او در تیرماه سال ۱۳۹۴ قرارداد خود را به مدت دو سال دیگر تمدید کرد.

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید