به عملکرد واردکنندگان خودرو رسیدگی شود | اتاق خبر
کد خبر: 148278
تاریخ انتشار: 11 مهر 1394 - 14:25
عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: امیدواریم دستگاه‌های مسوول به عملکرد شرکتهای واردکننده خودرو رسیدگی و نتایج بررسی‌ها را منتشر کنند....
عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: امیدواریم دستگاه‌های مسوول به عملکرد شرکتهای واردکننده خودرو رسیدگی و نتایج بررسی‌ها را منتشر کنند.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از ایسنا امرالله امینی گفت : در گزارش برخی نهادهای رسمی کشور از جمله مجلس شورای اسلامی به مواردی از تخلفات شرکتهای واردکننده خودرو اشاره شده است. وی با بیان اینکه شاهد بودیم که وزیر وقت بهداشت و درمان نیز در سال 1391 از تخلف بزرگی چون واردات خودرو با ارز دارو سخن گفت، خاطرنشان کرد: با این حال تاکنون گزارشی از نحوه بررسی این تخلفات و چگونگی برخورد با آن منتشر نشده است. این کارشناس صنعت خودرو ادامه داد: این در حالی است که وقتی تخلفات شرکتهای واردکننده خودرو از سوی مجلس شورای اسلامی و یک وزیر دولتی مورد اشاره قرار می‌گیرد حتما تخلفاتی رخ داده و باید به آن رسیدگی شود. وی افزود: این وضعیت در حالی است که واردات خودرو نیز از سال گذشته به نمایندگی‌های رسمی خودروسازان خارجی منحصر شده است که در این زمینه باید پرسید وقتی واردکنندگان خودرو در شرایط غیر انحصاری، چنان تخلفاتی را مرتکب شدند در بازار انحصاری فعلی چه خواهند کرد. امینی با بیان اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت مسوولیت نظارت بر عملکرد شرکتهای واردکننده خودرو را بر عهده دارد، تصریح کرد:‌ امیدواریم به تخلفات شرکتهای واردکننده خودرو رسیدگی و گزارشی از نحوه برخورد با شرکتهای متخلف منتشر شود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید