امضای قرارداد واگذاری پساب مدول اول تصفیه خانه فاضلاب شهر بندرعباس | اتاق خبر
کد خبر: 149244
تاریخ انتشار: 12 مهر 1394 - 15:47
مدیرعامل یک شرکت پیمانکاری گفت: قرارداد واگذاری پساب مدول اول تصفیه خانه فاضلاب شهر بندرعباس که در حضور وزیر نیرو به امضاء رسید، از جمله روش های نوین سرمایه گذاری و ش...
مدیرعامل یک شرکت پیمانکاری گفت: قرارداد واگذاری پساب مدول اول تصفیه خانه فاضلاب شهر بندرعباس که در حضور وزیر نیرو به امضاء رسید، از جمله روش های نوین سرمایه گذاری و شیوه‌های جدید جلب مشارکت بخش خصوصی است که در دولت یازدهم، شاهد تحقق آن هستیم.

مجید عامری در حاشیه امضاء قرارداد واگذاری پساب مدول اول تصفیه خانه فاضلاب شهر بندرعباس،درپاسخ به سئوالی مبنی بر دستاوردهای سرمایه گذاران بخش خصوصی از مشارکت در پروژه های دولتی،تصریح کرد:بستری که دولت برای حضور سرمایه گذاران در پروژه های ملی فراهم نموده،امنیت سرمایه گذاری در کشور را نشان داده و جایگاه ویژه و قابل اهمیت بخش خصوصی را نزد دولتمردان ترسیم می کند.

وی افزود:با ورود بخش خصوصی به پروژه های دولتی،افزون بر صرفه جویی های مالی و کاهش هزینه ها،پروژه ها با شتاب بیشتری اجرایی می شود.

عامری با بیان اینکه دولت در قبال سرمایه گذاران بخش خصوصی وظایفی را برعهده دارد،تصریح کرد:آن دسته از شرکت ها و سرمایه گذاران که به فراخوان دولت پاسخ مثبت داده اند،انتظاراتی دارند که شایسته است مورد توجه قرار گیرد.

عامری اظهار داشت:برای سرمایه گذارانی که در پروژه های دولتی مشارکت می کنند،باید تسهیلات خاصی چون معافیت و یا تخفیف های مالیاتی و وام های بانکی با سودهای معقول و متناسب با حجم سرمایه گذاری،در نظر گرفته شود.

واگذاری پساب مدول اول تصفیه خانه فاضلاب شهر بندرعباس

در ادامه،وی پیرامون قرارداد واگذاری پساب مدول اول تصفیه خانه فاضلاب شهر بندرعباس به شرکت ژرف کار جم نیز اعلام کرد:این قرارداد با هدف جذب سرمایه بخش خصوصی در راستای تکمیل اجرای طرح فاضلاب و همچنین ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب بندرعباس،به روش "بیع متقابل" به امضاء رسیده است.

وی خاطر نشان ساخت:این پروژه،گام مؤثری در راستای ارتقاء سطح بهداشت محیط شهر بندرعباس به شمار می آید و همچنین افزایش ویژگی های مؤثر در سلامت شهروندان که از دغدغه های مسئولان است را موجب می شود.

منبع: فارس

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید