اخراج بلیت‌فروشان مراسم تشییع پیکر نوروزی و بازپرداخت نقدی پول | اتاق خبر
کد خبر: 149982
تاریخ انتشار: 14 مهر 1394 - 06:30
مدیر مجموعه ورزشی آزادی تهران از اخراج عوامل فروش بلیت و دریافت پول پارکینگ در مراسم تشییع پیکر هادی نوروزی خبر داد....
مدیر مجموعه ورزشی آزادی تهران از اخراج عوامل فروش بلیت و دریافت پول پارکینگ در مراسم تشییع پیکر هادی نوروزی خبر داد.

فرهاد نیکوخصال درباره بلیت فروشی مراسم تشییع جنازه هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: نفراتی که روز تشییع پیکر نوروزی در ورزشگاه آزادی پول اضافه گرفتند، شناسایی و با دستور وزیر ورزش اخراج شدند. این افراد به صورت پاره وقت با پیمانکار همکاری داشتند. متاسفانه آنها هم پول گرفته‌اند و هم پول اضافی دریافت کرده‌اند!

وی بدون اعلام مبلغ دقیق جمع آوری شده از فروش بلیت مراسم تشییع پیکر کاپیتان پرسپولیس، خبر جدیدی را اعلام کرد و گفت: قرار شد بهره‌بردار پارکینگ آزادی از فردا (سه شنبه) به افرادی که برای حضور در ورزشگاه پول داده‌اند، آن مبلغ را بازپرداخت کند و به صورت نقدی پول گرفته شده را پس بدهند. هر فردی که روز پنجشنبه پولی داده بود، می‌تواند بیاید و پولش را بگیرد!

مدیر مجموعه ورزشی آزادی تاکید کرد: آن بخش از مبلغی که افراد برای گرفتنش به ورزشگاه مراجعه نکنند، در قالب کار خیر به موسسه خیریه محک پرداخت می‌شود.

نیکوخصال که روی خط برنامه نود آمده بود، ضمن عذرخواهی چندباره به خاطر اتفاق رخ داده، از رایگان بودن پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی در بازی پرسپولیس با صبای قم خبر داد و گفت: ۸۵۰۰ پارکینگ برای این بازی به صورت رایگان در اختیار هوادران قرار خواهد گرفت.

 منبع: مهر

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید