طرح تعرفه 1000 درصدی واکنشی به طرح نخریدن خودرو بود | اتاق خبر
کد خبر: 150875
تاریخ انتشار: 15 مهر 1394 - 11:22
حمید رضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی صحبت های مطرح شده در مورد تعرفه 1000 درصدی بر واردات خودروی خارجی را جدی ندانست و این موضوع را صرفا نظر چند

حمید رضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی صحبت های مطرح شده در مورد تعرفه 1000 درصدی بر واردات خودروی خارجی را جدی ندانست و این موضوع را صرفا نظر چند نماینده دانست.
نماینده مردم اصفهان در مجلس در گفت و گو با اتاق نیوز در مورد صحبتهای مطرح شده در مورد این طرح گفت: این طرح به صورت جدی در مجلس مطرح نشده و این مطالب مطرح شده در مورد وضع تعرفه 1000 درصدی بر واردات خودرو صرفا دیدگاه چند تن از نمایندگان در مورد کمپین نخریدن خودرو بود. فولادگر بر این نکته تاکید کرد که این صحبتها به صورت طرح قانونی یا گزارش نظارتی که تعداد قابل توجهی نماینده یا کمیسیون خاصی پیگیر آن بوده باشند و طرحی را امضا کرده باشند نبوده است. وی در ادامه بر جدی نبودن این طرح تاکید وضع تعرفه گمرکی را از وظایف و سیاستهای دولت دانست. نماینده مردم اصفهان در مجلس درباره راهکار خود برای حل مشکلات صنعت خودرو را رفع مشکلات و اصلاح ساختار صنعت خودروسازی و بهبود بهره وری در این بخش دانست. وی اصلاحات در بخشهای انسانی ، فنی و اقتصادی را نیز حائز اهمیت دانست.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید