ورود خودروهای نیمه اتوماتیک تویوتا به بازار | اتاق خبر
کد خبر: 150906
تاریخ انتشار: 15 مهر 1394 - 11:15
تویوتا موتور قصد دارد برای جا نماندن از رقابت در عرضه خودروهای خودران، تا حدود سال 2020 خودروهایی را به بازار عرضه کند که می‌توانند به صورت اتوماتیک خط عوض کنند، با تر
تویوتا موتور قصد دارد برای جا نماندن از رقابت در عرضه خودروهای خودران، تا حدود سال 2020 خودروهایی را به بازار عرضه کند که می‌توانند به صورت اتوماتیک خط عوض کنند، با ترافیک جاده هماهنگ شوند و از خودروهای دیگر در بزرگراه سبقت بگیرند.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از  ایسنا، بزرگترین خودروساز ژاپن با نمایش جدیدترین فناوری ایمنی خود به رسانه‌ها، اعلام کرد در خودروی آینده رانندگان می‌توانند گزینه اتو پایلوت را با یک سوییچ ساده فعال یا غیرفعال کنند. تویوتا اعلام کرد امسال سه مدل در ژاپن عرضه خواهد کرد که مجهز به فناوری سیستم حمل و نقل هوشمند (آی تی اس) هستند. این فناوری امکان ارتباط خودرو با خودرو و خودرو با ارتباطات زیرساخت را فراهم می‌کند تا به رانندگان درباره خطرات احتمالی هشدار دهد. بر اساس گزارش رویترز، تویوتا اعلام کرد فیس لیفت سدان "کراون" که هفته گذشته در بازار ژاپن رونمایی شد، نخستین خودروی جهان است که از فناوری آی تی اس استفاده می‌کند. نسل چهارم مدل هیبریدی پریوس که قرار است تا پایان سال در ژاپن رونمایی شود، یکی از این سه مدل خواهد بود.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید