عیادت هنرمندان از باران کوثری در بیمارستان! | اتاق خبر
کد خبر: 152972
تاریخ انتشار: 19 مهر 1394 - 14:21
این بازیگر که روز گذشته سر فیلمبرداری فیلمی تصادف کرد، امروز 18 مهرماه تحت عمل جراحی قرار گرفت و به گفته خانواده‌اش این عمل با موفقیت انجام شد. ...
این بازیگر که روز گذشته سر فیلمبرداری فیلمی تصادف کرد، امروز 18 مهرماه تحت عمل جراحی قرار گرفت و به گفته خانواده‌اش این عمل با موفقیت انجام شد.
باران کوثری امروز 18 مهر ماه در نخستین ساعات پس از عمل جراحی‌اش در بیمارستان میزبان هنرمندان و حجت‌الله ایوبی (رییس سازمان سینمایی) بود. به گزارش اتاق نیوز،‌ از جمله هنرمندانی که در بیمارستان دی حاضر شدند می‌توان از همایون شجریان‌،نوید محمدزاده،‌ هومن سیدی‌،محمد اطبایی ، محمد رضایی راد، بهنوش طباطبایی‌ و... نام برد. همسر حجت‌الله ایوبی نیز در این عیادت او را همراهی می‌کرد. این بازیگر که روز گذشته سر فیلمبرداری فیلمی تصادف کرد، امروز 18 مهرماه تحت عمل جراحی قرار گرفت و به گفته خانواده‌اش این عمل با موفقیت انجام شد. رخشان بنی‌اعتماد مادر باران کوثری درباره وضعیت حال او به ایسنا توضیح داد: حال باران خوب است و خوشبختانه عمل جراحی با موفقیت انجام شده است اما فعلا باید چند روزی در بیمارستان بماند تا بهبودی کامل حاصل شود. به گزارش ایسنا،‌ باران کوثری در حال حاضر در بخش عمومی بستری است. او سال گذشته سیمرغ بلورین بهترین بازیگری زن را برای بازی در فیلم «کوچه ‌بی‌نام» دریافت کرد.
 مرجع : ایسنا
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید