سرکرده جبهه النصره برای روسیه خط و نشان کشید | اتاق خبر
کد خبر: 153981
تاریخ انتشار: 21 مهر 1394 - 08:00
سرکرده گروه تروریستی جبهه النصره روسیه را به انجام عملیات تروریستی در این کشور تهدید کرد....
سرکرده گروه تروریستی جبهه النصره روسیه را به انجام عملیات تروریستی در این کشور تهدید کرد.

 «محمد الجولانی» سرکرده گروه تروریستی جبهه النصره، در واکنش به حملات اخیر جنگنده های روسیه به مواضع این گروه تروریستی در سوریه، مسکو را تهدید به انجام اقدامات تروریستی در داخل روسیه کرده و گفت تکفیری ها در قفقاز به جنگ روسیه می روند.

از سوی دیگر پایگاه العهد اعلام کرد تروریست های جیش الفتح، پس از حملات هوایی روسیه به مواضع این گروه تروریستی روستای فورو در حومه حماه را تحلیه کرده و از آن گریختند.

مقامات روسیه با استناد به قطعنامه تعریف تجاوز مصوب سال ۱۹۷۴ میلادی مجمع عمومی سازمان ملل، اعلام کرده بودند که حملات هوایی آن ها به تروریست ها در سوریه بنا به درخواست دولت قانونی این کشور بوده و لذا موضوع حمایت ها از سوریه در راستای مبارزه با گروه تروریستی داعش در این کشور بر اساس منشور ملل متحد و در چارچوب قوانین بین المللی محسوب می شود.

سوریه از سال ۲۰۱۱ تا کنون دارای مشکلات زیادی بوده و در جبهه های متعددی با گروه های تروریستی مانند النصره و داعش مشغول مبارزه است. در این میان، محور عربی-غربی-صهیونیستی از هیچ تلاشی در راستای حمایت از تروریست های داعش و النصره در سوریه دریغ نکرده و تصاویر کمک های آن ها از طرق مختلف مانند ارسال هوایی تجهیزات به تروریست ها گواهی بر صدق این مدعا است.

منبع: مهر

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید