Performancing Metrics

ستارگان هالیوودی که مدعی رابطه با ارواح! | اتاق خبر
کد خبر: 156472
تاریخ انتشار: 6 آبان 1394 - 00:26
به گزارش اتاق خبر، هرساله هنرمندان هالیوودی زیادی هستند که ادعا می کنند که با ارواح در ارتباط اند و با آنان حرف می زنند و یا آنها را دیده اند، این هنرمندان عبارت اند از: دمی لواتو دمی در مصاحبه ای با مجله اینترنتی "بازفید" گفت که «خانه من خیلی عجیب است و صداهای بسیار عجیبی همیشه از خانه من به گوش میرسد، من چندین بار دختری را در خانه ام دیدم که نامش اِمیلی بود و تنها من قادر به دیدن او بودم و میتوانستم با او صحبت کنم، من به ارواح اعتقاد دارم و مطمئنم که روح وجود دارد.»دمی لواتو   متیو مکاناهی بازیگر برنده جایزه اسکار چندی پیش در مصاحبه ای عنوان کرد که «من همیشه با یک روح به نام خانوم مادام آبی در ارتباطم.»

متیو مکاناهی

شر شر در طی مصاحبه ای که با برنامه تلویزیونی صبح بخیر آمریکا داشت گفت که او همیشه روح همسر سابقش که در سال 1998 در ثانحهتصادف از دست داده میبیند. شر   رایان گاسلینگ رایان همیشه در همه مصاحبه هایش اظهار کرده که وقتی بچه بوده توسط یک پسر هم سن و سال خودش مورد ازار و اذیت قرار میگرفته و تنها او قادر به دیدن ان پسر بچه بوده و هر بار که ان پسر را به مادرش نشان میداده مادرش قادر  به دیدنان پسر را نبوده. رایان گاسلینگ   لیدی گاگا یکی از دوستان لیدی گاگا در طی مصاحبه ای که با مجله هالیوود ریپورتر داشت گفته که «گاگا همیشه و در همه جا با فردی به نام رایان صحبت میکند و ادعا میکند که رایان در همه جا با او همراه است و همیشه در تعجب است که چرا ما نمیتوانیم رایان را ببینیم!»

لیدی گاگا

  کیانو ریوز کیانو ادعا کرده که در زمان نوجوانی اش روحی را دیده که سر نداشته است و کت و شلواری مشکی بر تن داشته. کیانو ریوز   مایلی سایرس مایلی در سال 2009 هنگامی که با خواهرش در یک هتل بود ادعا کرده که روح پسری را دیده که بر روی یک صندلی نشسته بود و به او خیره شده بود!   مایلی سایرس   تهیه و ترجمه: اتاق خبر منبع: لوپر
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید