مبارزه با هرگونه تقلب و تخلف درباره آب های معدنی ادامه دارد | اتاق خبر
کد خبر: 157132
تاریخ انتشار: 27 مهر 1394 - 16:43
وزیر بهداشت ،درمان وآموزش پزشکی گفت: وزارت بهداشت با هرگونه تقلب وتخلف درمورد آب معدنی ها وآب های آشامیدنی بسته بندی حساس است و در مواقعی که تخلفی مشاهده شود ابتدا اخ...

وزیر بهداشت ،درمان وآموزش پزشکی گفت: وزارت بهداشت با هرگونه تقلب وتخلف درمورد آب معدنی ها وآب های آشامیدنی بسته بندی حساس است و در مواقعی که تخلفی مشاهده شود ابتدا اخطار داده شده، سپس پلمب می شود و اگر به اخطارها توجه ای نکردند موضوع را رسانه ای می کنیم و این روند را ادامه خواهیم داد.

سید حسن هاشمی روز دوشنبه درحاشیه همایش ارتقای هتلینگ بیمارستان ها درسالن همایش های رازی افزود: مساله تامین آب بهداشتی و سالم برای مردم اهمیت بسیاری دارد و شخص رییس جمهور و معاون اول نسبت به این موضوع حساس هستند و پیگیری می کنند. وی اضافه کرد: اقدامات دولت برای جلوگیری از توزیع آب های غیر بهداشتی تا کنون منطقی بوده است و از افراد می خواهیم بدون سند و مدرک در رسانه ها مصاحبه نکنند. وزیر بهداشت همچنین به فرسودگی بیمارستان های کشور اشاره کرد و گفت: بیش از 50 درصد تخت های بیمارستانی کشور فرسوده هستند چنین وضعیتی درشان مردم ما نیست و اصلاح و نوسازی بیمارستان ها یکی از دغدغه های دولت است . وی اضافه کرد: با اقداماتی که درطرح تحول سلامت انجام شده است مانند نوسازی 30 هزار تخت بیمارستانی که بیش از 50 سال قدمت داشتند وضعیت نسبب به گذشته بهتر شده است و رضایت نسبی داریم اما درمقایسه با آنچه که انتظار داریم از وضعیت تخت های بیمارستانی راضی نیستیم.

منبع: ایرنا

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید