اقدام شیطنت‌آمیز توئیتر درخصوص سردار سلیمانی | اتاق خبر
کد خبر: 179864
تاریخ انتشار: 9 آذر 1394 - 21:10
توئیتر ظهر امروز حساب کاربری افرادی را که اقدام به توئیت یا بازتوئیت مصاحبه سردار سلیمانی کرده بودند به حالت تعلیق درآورد....

توئیتر ظهر امروز حساب کاربری افرادی را که اقدام به توئیت یا بازتوئیت مصاحبه سردار سلیمانی کرده بودند به حالت تعلیق درآورد.

به گزارش اتاق خبر ، «خبرآنلاین» نوشت: توئیتر ظهر امروز حساب کاربری افرادی را که اقدام به توئیت یا بازتوئیت مصاحبه سردار سلیمانی کرده بودند به حالت تعلیق درآود.

از عصر امروز عده ای از کاربرانی که حساب کاربری آنها به خاطر توئیت یا بازتوئیت مصاحبه سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس، به حالت تعلیق درآمده در حال اعتراض به این شبکه اجتماعی هستند.

امروز مصاحبه‌ای از سردار سلیمانی در رسانه‌های ایرانی به نقل از الوقت منتشر شد که در آن فرمانده سپاه قدس ایران گفته بود: برای پیدا کردن شهادت دشت‌ها و کوه‌ها را پیموده‌ام.

شبکه اجتماعی توئیتر حالا یا به اشتباه یا از سر خصومت با سردار سلیمانی یا شیطنت حساب کاربری عمده کسانی که این خبر را توئیت یا باز توئیت کرده بودند به حالت تعلیق در آورده و سپس از آنها خواست که دیگر بار مطالبی از این دست، به ادعای او «اسپم» در این شبکه منتشر نکنند.

چنین اقدامی از سوی توئیتر در حالی است که هزاران نفر از تروریست‌های داعش و القاعده در این شبکه اجتماعی حساب کاربری دارند و از ابتدای فعالیت داعش تاکنون برای این شبکه تروریستی تبلیغات می‌کنند.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی توئیتر نوشته است این اقدام توئیتر در ارتباط با مذاکره اخیر مقامات اسرائیلی با برخی از سایت‌های جستجوگر و شبکه‌های اجتماعی از جمله گوگل، یوتیوب و تویئتر برای مسدود کردن محتویات مرتبط با سردار سلیمانی است.

نکته حائز اهمیت اینکه جمع زیادی از معترضان به این اقدام توئیتر را روزنامه‌نگاران غیر ایرانی تشکیل می‌دهند که به شدت خواستار ارائه توضیح از سوی تویئتر برای این اقدام هستند.

منبع: ایسنا

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید