آتش در یک مجتمع تجاری کامپیوتر در تهران | اتاق خبر
کد خبر: 180076
تاریخ انتشار: 10 آذر 1394 - 04:34
سخنگوی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق در یک مجتمع تجاری درحوالی میدان ولی عصر (عج) خبر داد و گفت : مجتمع تجاری « پارسیان » ویژه فروش کامپیوتر و گوش...
سخنگوی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق در یک مجتمع تجاری درحوالی میدان ولی عصر (عج) خبر داد و گفت : مجتمع تجاری « پارسیان » ویژه فروش کامپیوتر و گوشی لحظاتی قبل دچار آتش سوزی شد که در حال حاضر آتش نشانان مشغول مهار آتش هستند.

«سید جلال ملکی» افزود: حوالی ساعت 23 امشب درطبقه منفی 3 پاساژ «پارسیان» که متعلق به خرید و فروش لوازم و قطعات کامپیوتری بوده به دلایل نامشخص دچار حریق شد.

او ادامه داد: در حال حاضر تعدادی ازماموران ایستگاه های مختلف آتش نشانی شهر تهران در محل حادثه حضور یافته و در حال عملیات برای مهار این آتش سوزی هستند.

ملکی خاطر نشان کرد: با حضور آتش نشانان، حریق از سرایت به مکان های دیگر این مجتمع تجاری جلوگیری شد اما جزئیات بیشتر پس از پایان عملیات اعلام می شود.

مجتمع کامپیوتر پارسیان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فعال در حوزه ict در ایران و خاورمیانه با فضایی بالغ بر35000 مترمربع وبیش از 350 واحد تجاری و اداری در خیابان ولیعصر (عج) بین خیابان بزرگمهر و طالقانی واقع شده است.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید