یک ارور جدید برای کاربران در اپ استور | اتاق خبر
کد خبر: 180750
تاریخ انتشار: 13 آذر 1394 - 09:20
یک ارور معروف و البته رایج در این هفته های اخیر در اپ استور بوجود آمده است که متن آن به این صورت است “Redownload Unavailable With This Apple ID” . در واقع این ارور وقتی پیش می‌آید که شما ...

یک ارور معروف و البته رایج در این هفته های اخیر در اپ استور بوجود آمده است که متن آن به این صورت است “Redownload Unavailable With This Apple ID” . در واقع این ارور وقتی پیش می‌آید که شما قصد دارید.

یک نرم افزار که قبلا خریداری کرده بودید و از روی دیوایس تان حذفش کرده اید را دوباره دانلود کنید. ‏ اتاق خبر - البته این مشکل بیشتر در مواقعی رایج است که شما وسط دانلود آن نرم افزار، آنرا کنسل کرده اید یا مثلا درخواست داده اید که اپل پولتان را برگرداند و حالا که دوباره میخواهید آن نرم افزار را خریداری کنید یا دوباره دانلودش کنید؛ اپل به طرز عجیبی پول شما را قبول نمیکند! برای حل این مشکل یک روش ساده وجود دارد و آن هم این است که یکبار از آیدی تان خارج شوید و دوباره وارد آن شوید.

‏روش حل مشکل ارور “Redownload Unavailable” در اپ استور: قدم ۱: در نرم افزار Settings به قسمت iTunes & App Store بروید

قدم ۲:بر روی اپل آیدی تان تپ کنید

قدم ۳: Sign Out را انتخاب کنید

قدم ۴: حال وارد اپ استور بشوید و دوباره بر روی دانلود تپ کنید. سپس مشاهده میکنید که اپ استور از شما میخواهد اپل آیدی و رمز آنرا وارد کنید و بعد از اینکه این کار را انجام دادید، خرید یا دانلود مجدد آن نرم افزار فعال میشود و می توانید بدون مشکل از آن استفاده کنید.

منبع : بروزرسانی

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید