بررسی وضعیت آب شرب و کشاورزی شهرستان‌های استان تهران در نشست مجمع نمایندگان | اتاق خبر
کد خبر: 180772
تاریخ انتشار: 10 آذر 1394 - 18:45
نشست مجمع نمایندگان استانهای تهران صبح امروز با مدیران استان برگزار شد و پیرامون وضعیت آب شرب کشاورزی این شهرستان‌ها بررسی‌هایی صورت گرفت....

نشست مجمع نمایندگان استانهای تهران صبح امروز با مدیران استان برگزار شد و پیرامون وضعیت آب شرب کشاورزی این شهرستان‌ها بررسی‌هایی صورت گرفت.

 در این نشست که با حضور نقوی حسینی نماینده ورامین فرهاد بشیری نماینده پاکدشت و حسین گروسی نماینده شهریار برگزار شد ارتقایی مدیر کل آب منطقه‌ای استان تهران درباره‌ی وضعیت آب کشاورزی استان، تامین آب شرب شهرستانهای استان تهران، خط دوم انتقال پساب فاضلاب جنوب تهران به دشت ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت جمع آوری فاضلاب‌هایی که به آب سد ماملو آسیب می‌رساند، و تامین آب کشت پاییزه گندم و جو کشاورزان گزارشی را ارائه کرد و گفت‌که تصمیمات مناسبی در این زمینه اتخاذ شده است.

منصوری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران نیز در این جلسه مسائل مهم کشاورزی استان از جمله گسترش کشت گلخانه‌ای، ترویج و استقرار آبیاری تحت فشار و روش‌های نوین آبیاری، حفظ اراضی کشاورزی، دریافت‌های غیر قانونی از حوزه کشاورزی به ویژه از سوی بخشداری‌ها و شهردار‌ی‌ها، دریافت غیر قانونی حق‌النظاره از موتور های آب کشاورزی، دامداری‌ها و مرغداری‌ها و مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی را مطرح کرد.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید