ورود خودروهای اف ای دبلیو به بازار ایران | اتاق خبر
کد خبر: 181057
تاریخ انتشار: 10 آذر 1394 - 21:40
اف ای دبلیو به عنوان اولین شرکت تحت نظر جمهوری چین با ۶۰ سال سابقه، با بینشی مبتنی بر ارائه­ی کیفیت برتر و خدمات مفید، همواره در پی تسخیر بازارهای جهانی بوده و اکنون ا...
اف ای دبلیو به عنوان اولین شرکت تحت نظر جمهوری چین با ۶۰ سال سابقه، با بینشی مبتنی بر ارائه­ی کیفیت برتر و خدمات مفید، همواره در پی تسخیر بازارهای جهانی بوده و اکنون ایران را به عنوان یک انتخاب استراتژیک مناسب برای حضور خود برگزیده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از اخبار خودرو ، بعد از توافقات هسته­ ای ایران و ایجاد تغییرات جدید در اقتصاد کشور در سال ۲۰۱۵ ، برندهای مهم وارداتی اتومبیل در سراسر جهان برای تصاحب سهم بازار خودرو در ایران به رقابت پرداختند. برند اف ای دبلیو نیز با شروع تغییرات اقتصادی ایران از همان ابتدا روند رو به جلو خود را برای تصاحب فرصت­های جدید و پیشی گرفتن از رقبا در پیش گرفت.

اف ای دبلیو به عنوان اولین شرکت تحت نظر جمهوری چین با ۶۰ سال سابقه، با بینشی مبتنی بر ارائه­ی کیفیت برتر و خدمات مفید، همواره در پی تسخیر بازارهای جهانی بوده و اکنون ایران را به عنوان یک انتخاب استراتژیک مناسب برای حضور خود برگزیده است. به طوری که ورود دو برندB50 وJ6 توسط شرکت اف ای دبلیو در بازار ایران برای اولین بار در میان برندهای اتومبیل منجر به ایجاد یک رقابت هوشمندانه در خاورمیانه شده است.

برند J6 از سری خودروهای سنگین (تراکتور) اف ای دبلیو با پایبندی به محیط زیست، استفاده از فناوری­های پیشرو و پاسخگویی کامل به نیازهای بازار توانست در سال گذشته جایگاه اول را به خود اختصاص دهد و در تیرماه گذشته به بالاترین میزان فروش دست یابد. از جمله مزیت­های رقابتی که باعث شهرت J6 در بازار گردیده است، می­توان به مصرف سوخت فوق­العاده پایین، کیفیت کاملا متفاوت در مقایسه با سایر محصولات چینی و بهره­مندی از محور انتقال بی­نقص ( ZF ، تکنولوژی آلمانی) اشاره کرد.

موضوع دیگری که موجب استقبال از اف ای دبلیو و J6 شده است، ارائه­ی خدمات ویژه پس از فروش و ارتباط نزدیک با مشتری است که در قالب برگزاری ایونت­های (رویداد یا مراسم) خاص انجام می­شود و طی آن مشکلات، نیازها و بازخوردهای تعداد زیادی از مشتریان تعیین می­گردد.

با در پیش گرفتن این روند و همکاری به عنوان اسپانسر تیم فوتبال تراکتورسازی، اف ای دبلیو توانسته است جایگاه خود را به عنوان تولیدکننده محصولات باکیفیت در ایران تثبیت کند. به طوری که با تولید سواری B50 موجب تغییر و تحول در بازار اتومبیل­های اندازه متوسط در ایران شده و به گفته­ی کارشناسان داخلی، هم­اکنون B50 به عنوان یک محرک در بازار اتومبیل اندازه متوسط در ایران شناخته می­شود.

علاوه بر سازماندهی در بازار اتومبیل چین و حضور در بازار جهانی، اف ای دبلیو می­کوشد با تکیه بر سه اصل کیفیت محصول، بازاریابی دقیق و تعهد به مشتری، خود را به عنوان یک برند تخصصی خلاق و پیشگام در صنعت تکنولوژی در بازار ایران مطرح کند.

این در حالی است که با برآورده شدن نیاز مشتریان از طریق تولیدات مختلف همچنان جنگ بر ای تصاحب سهم بازار در ایران به شکل متحد شدن شرکت­های مختلف با یکدیگر شدت پیدا کرده است.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید