تاکنون 1425 زائرپیاده وارد مشهد شدند | اتاق خبر
کد خبر: 181923
تاریخ انتشار: 11 آذر 1394 - 23:20
سخنگوی جمعیت خدمتگزاران به زائران پیاده گفت: ایستگاه‌های خدمت‌رسانی به زائران پیاده در بین راه امسال 25 درصد افزایش داشته‌اند....

سخنگوی جمعیت خدمتگزاران به زائران پیاده گفت: ایستگاه‌های خدمت‌رسانی به زائران پیاده در بین راه امسال 25 درصد افزایش داشته‌اند.

حسین رضایی در رابطه با تعداد ایستگاه‌های صلواتی موجود برای رفاه زائرانپیاده اظهار کرد: در سال جاری 50 ایستگاه صلواتی به دلیل افزایش تعداد زائران پیاده به 200 ایستگاه صلواتی سال گذشته افزوده شده است.

وی ادامه داد: برای ایجاد ایستگاه‌های صلواتی در مسیر شهرستان‌ها طی فراخوانی از واقفین درخواست شد تا در صورت امکان مکان‌هایی را که در مسیر تردد زائرین

قرار دارد را وقف کنند و در اختیار مسوولان مربوطه قرار دهند.

رضایی تصریح کرد: در حال حاضر در سه شهرستان نیشابور، تربت حیدریه و قوچان مکان‌هایی توسط واقفین در اختیار ما قرار گرفته است و توانسته‌ایم در آن جا ایستگاه‌های صلواتی موقت را برپا کنیم و برای سال آینده با گرفتن مجوز از11 اداره مربوطه کارهای ساختمانی آن آغاز می‌شود.

سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا(ع) تاکید کرد: روز گذشته 670 زائر پیاده از نیشابور و 90 زائر از سرخس که با زائران پیاده روزهای قبل 1425 تن می‌شوند وارد مشهد شدند.

رضایی با بیان این مطلب که زمان ثبت‌نام زائرین پیاده ویژه شهادت امام رضا(ع) هفته گذشته به پایان رسیده است، گفت: بیش از 70 هزار نفر در این سامانه ثبت‌نامکرده‌اند که در این بین 55 هزار نفر مدارک‌شان را تکمیل کرده‌اند.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید