پیغامی که انصاری فرد برای هوادارانش دارد | اتاق خبر
کد خبر: 182324
تاریخ انتشار: 12 آذر 1394 - 09:30
انصاری فرد توانسته دوباره تبدیل به مهاجمی شود که مدافعان از او هراس دارند. ...
انصاری فرد توانسته دوباره تبدیل به مهاجمی شود که مدافعان از او هراس دارند.

موتور گلزنی کریم انصاری فرد در یونان و تیم ملی روشن شده و حالا خیلی ها به او امیدوار هستند. کریم درباره وضعیت این روزهایش می گوید: «در این مدت خیلی تلاش کردم و می توانم به جرات بگویم روزی دو جلسه تمرین می کنم. خدا را شکر توپ هایم در بازی های اخیر پانیانیوس گل شد. از الان به بعد کارم سخت تر شده چون توقعات از من زیاد است.»

او درباره تعداد گل هایی که برای پانیانیوس زده، می گوید: «تا به حال در لیگ برتر یونان 4 گل زده ام و در جام حذفی هم یک گل. یعنی تا الان 5 گل برای تیم زده ام که خدا را شکر آمار خوبی بوده. البته این را در نظر بگیرید که من دیر به تمرینات پانیانیوس اضافه شدم. وقتی آمدم که نزدیک بازی ها بود. مدتی زمان می برد که بتوانم آماده شوم. کمی زمان برد تا در ترکیب جا بیفتم. بعد از برد پاناتینایکوس هم طبیعی بود مربی به ترکیب تیمش دست نزدند. کار سختی داشتم تا وارد ترکیب شوم.» انصاری فرد درباره درخشش و گلزنی اش در بازی گوام با پیراهن تیم ملی هم می گوید: «راستش کل تیم در این مسابقه خوب بازی کردند و من هم خوشحالم که توانستم در این برد سهمی داشته باشم. سفر به گوام شرایط خاصی داشت و با تدابیر کادر فنی توانستیم برای این مسابقه آماده شویم. از آقای کروش هم متشکرم که دوباره به من اعتماد کرد و توانستم خودم را نشان بدهم.»

کریم یک پیغام هم برای طرفدارانش دارد: «انصافا در این مدت خیلی به من انگیزه دادند. در روزهای سختی که داشتیم همیشه حامی ام بودم. آنها نقش مهمی در بازگشت دوباره من دارند.»

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید