تداوم سریال پیروزی‌ تهرانی‌ها / شکست‌های تکراری جنوبی‌ها | اتاق خبر
کد خبر: 300462
تاریخ انتشار: 16 آذر 1394 - 13:31
لیگ برتر نوجوانان کشور
سومین روز مسابقات گروه دوم لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور در کاشان با استمرار پیروزی‌های نمایندگان استان تهران پی‌گیری شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی سومین روز مسابقات گروه دوم لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور به میزبانی این شهرستان پی‌گیری شد که نمایندگان ارومیه، ورامین و تهران موفق به شکست حریفان خود شدند.

تیم آرمان اردکان با باخت مقابل شهرداری ارومیه متحمل دومین شکست متوالی 3 بر صفر شد تا امیدهایش برای صعود کمرنگ شود و البته انگیزه ارومیه‌ای‌ها که بازی پیشین خود را مقابل پیکان تهران واگذار کرده بودند احیا شود.

پیروزی متین ورامین مقابل کوهر کویر زاهدان امتیاز برد دیگری را به حساب متینی‌ها واریز کرد و از سویی شکست 3 بر صفر دیگری را مقابل نام نماینده سیستان به ثبت رسانید.

در تقابل تهرانی‌ها و بندرعباسی‌ها این بازیکنان پیکان بودند که با ارائه یک بازی برتر توانستند آلومینیوم را با نتیجه 3 بر یک شکست دهند و بخت خود را برای صعود به مرحله بعد بیش از پیش افزایش دهند.

در گروه دوم مسابقات لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور 6 تیم حضور دارند که در نهایت چهار تیم به دور بعد صعود می‌کنند که به صورت ضربدری به رقابت با هم می‌پردازند.

این دوره از مسابقات زیر نظر امیر صداقت نماینده فدراسیون والیبال تا سه شنبه هفته جاری در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان برگزار می‌شود.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید