تردد وسایل نقلیه در محورهای زنجان منتهی به قزوین ممنوع شد | اتاق خبر
کد خبر: 300724
تاریخ انتشار: 16 آذر 1394 - 21:55
مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: به دلیل کولاک در محورهای قزوین از تردد وسایل نقلیه در محورهای زنجان منتهی به استان قزوین جلوگیری می‌شود.

جواد یوسفی امروز اظهار کرد: بارش برف در محورهای استان زنجان متوقف شده اما همچنان وزش باد موجب کولاک موضعی در محورها می‌شود.

وی با بیان اینکه بر اساس تصمیم پلیس راه کشور و به دلیل کولاک شدید در محورهای استان قزوین به منظور جلوگیری از ازدحام خودروها، تا اطلاع ثانوی از تردد وسایل نقلیه در همه محورهای منتهی به استان قزوین جلوگیری می‌شود، ادامه داد: این اقدام در هر دو محور آزادراه و ترانزیت زنجان ـ قزوین انجام می‌شود.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه مشکلی در تردد در محورهای استان زنجان وجود ندارد، عنوان کرد: این اقدام به دلیل کولاک و بسته بودن محورهای استان قزوین انجام می‌شود.

یوسفی با اشاره به اینکه خودروها پس از عبور از شهرستان ابهر دچار کولاک شده و در راه‌ها گرفتار می‌شوند، اضافه کرد: برای پیشگیری از ازدحام خودروها در محورهای قزوین از تردد خودروها جلوگیری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در استان تبریز نیز از مسافران خواسته شده از حرکت به سمت این محور خودداری کنند، گفت: هدف از جلوگیری از تردد خودروها به این محور سلامت خود مسافران است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه محورهای استان زنجان براساس اولویت در حال بازگشایی هستند، خاطر نشان کرد: طی امروز تمامی محورهای اصلی و فرعی بازگشایی شده است.

یوسفی از بازگشایی برخی از محورهای روستایی طی بعد از ظهر امروز خبر داد و افزود: طی روز آتی ماموران راهداری برای ادامه فعالیت بازگشایی محورهای روستایی اعزام می‌شوند.

وی از مسافران و رانندگان خواست از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند و تاکید کرد: از مسافران خواسته می‌شود در صورت لزوم پیش از آغاز سفر حتما از وضعیت محورهای استان زنجان اطلاع پیدا کنند.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان به همراه داشتن زنجیر چرخ را برای مسافران الزامی خواند و افزود: مسافران پیش از آغاز سفر خود از وجود تجهیزات ایمنی، گرمایشی و سوخت در خودروی خود اطمینان حاصل کنند.

منبع: فارس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید