آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس | اتاق خبر
کد خبر: 300804
تاریخ انتشار: 17 آذر 1394 - 08:40
سرخپوشان پایتخت برای تقویت تیمشان در نیم‌فصل دوم به تکاپو افتادند‌.

اتاق خبر -  فصل نقل و انتقادات تیم فصل دوم لیگ برتر هنوز شروع نشده اما گمانه‌زنی‌ها در اطراف سرخپوشان زیاد شنیده می‌شود.

**تماس سرخپوشان با پورقاز

طبق شنیده‌ها پرسپولیسی‌ها برای تقویت خط دفاعی‌شان به مدافع نیاز دارند‌.

بر‌این اساس گفته می‌شود آنها به دنبال جذب پور‌قاز مدافع ملوان هستند تا این بازیکن را برای نیم‌فصل دوم جذب کنند‌.

شنیده‌ها حاکی از‌آن است که حمید استیلی هم از سرخپوشان ناراحت شده و بیان کرد‌: اگر پرسپولیسی‌ها قصد جذب پور‌قاز را دارند باید با باشگاه ملوان صحبت کنند و اقدامشان در زمینه صحبت با پور‌قاز صحیح نبود‌. 

**هوای پرسپولیس به سر شجاعی زد

طبق شنیده‌ها مسعود شجاعی نیم‌فصل دوم از تیم قطری جدا می‌شود‌. گفته رمی‌شود کی‌روش به شجاعی گفته که بهتر است ادامه فوتبالش را در ایران دنبال کند تا بازی‌هایش بهتر دیده شود‌.

علاوه بر پرسپولیس‌، نارنجی‌پوشان سایپا هم‌خواهان شجاعی هستند‌. اما وی دوست ندارد با نکو‌نام دوباره هم‌بازی شود‌.

شجاعی با محمد نوری و سید‌جلال حسینی هم بر این حضور در پرسپولیس مشورت کرده‌است‌.

**دروازه‌بانان مد‌نظر برانکو

پرسپولیسی‌ها این فصل در درون دروازه مشکلاتی داشتند‌. با وجود اینکه برانکو اعلام کرده اعتقاد و اعتماد کاملی به سوشا مکانی دارد اما وی به‌دنبال یک دروازه‌بان است تا در مواقع لزوم جایگزین سوشا مکانی در درون دروازه شود‌.

وحید طالب‌لو دروازه‌بان دوم تیم فوتبال استقلال مد‌نظر برانکو است اما وی برای حضور در پرسپولیس مردد است‌. وی نگران جدایی برانکو از پرسپولیس در نیم فصل دوم است‌.

بر این اساس طالب‌لو تا کنون پاسخی به پیشنهاد پرسپولیسی‌ها نداده است‌.  

محسن فروزان دروازه‌بان اخراجی سیاه‌جامگان هم مد‌نظر سرخپوشان است‌.گفته می‌شود پرسپولیسی‌ها مذاکراتی با فروزان انجام دادند اما وی هنوز جواب سرخپوشان را نداده است‌.

**جایگزین هادی نوروزی کیست؟

پرسپولیسی‌ها به دنبال جایگزینی برای مرحوم هادی نوروزی هستند. گفته می‌شود برانکو به دنبال یک هافبک طراح و بازیساز است تا جای خالی کاپیتان فقید پرسپولیس را پر کند.

طبق شنیده‌ها سر‌مربی پرسپولیس سه گزینه را برای این پست در‌نظر گرفته است. محمد نوری وضعیت خوبی در تیم قطری ندارد و تمایل به بازگشت دارد.

منبع: افکار خبر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید