لیورپول در دقایق اضافی از شکست گریخت | اتاق خبر
کد خبر: 301989
تاریخ انتشار: 23 آذر 1394 - 02:56
تیم فوتبال لیورپول با گلی که در دقایق اضافی برابر وست برومویچ به ثمر رساند، با نتیجه 2 بر 2 متوقف شد و از شکست گریخت.

تیم فوتبال لیورپول با گلی که در دقایق اضافی برابر وست برومویچ به ثمر رساند، با نتیجه 2 بر 2 متوقف شد و از شکست گریخت.

تیم فوتبال لیورپول عصر امروز(یکشنبه) از هفته شانزدهم لیگ برتر جزیره به مصاف تیم وست برومویچ رفته بود، که در نهایت این دیدار با نتیجه 2 بر 2 مساوی شد و لیورپول با کسب یک امتیاز آن 24 امتیازی شد.
جردن هندرسون بازیکن ملی پوش لیورپول در دقیقه 21 اولین گل این دیدار را برای تیمش به ثمر رساند اما 10 دقیقه بعد کریگ داوسون مدافع پیش تاخته وست برومویچ گل تساوی این تیم را وارد دروازه شاگردان یورگن کلوپ کرد.
این دیدار در نیمه اول با نتیجه یک بر یک به پایان رسید اما در نیمه دوم یوناس اولسن بازیکن سوئدی وست برومویچ گل دوم تیمش را در دقیقه 77 وارد دروازه لیورپول کرد. دییوک اوریجی در دایق اضافی این دیدار گل تساوی لیورپول را به ثمر رساند تا مانع شکست تیم پرطرفدارش شود.
دیدار دو تیم فوتبال تاتنهام و نیوکاسل نیز در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر جزیره با نتیجه دو بر یک به نفع نیوکاسل پایان یافت.
اریک دیر هافبک تدافعی تیم تاتنهام در دقیقه 39 اولین گل این دیدار را به ثمر رساند اما الکساندر میتروویچ بازیکن صربستانی نیوکاسل در دقیقه 74 گل تساوی این تیم را وارد دروازه تاتنهام کرد. در دقایق اضافی این دیدار نیز آیوزه مهاجم تیم نیوکاسل گل دوم و پیروزی بخش تیمش را وارد دروازه تاتنهام کرد.
در این دیدار پر برخورد، جک کولبک در دقیقه 30 و آیوزه در دقیقه 80 از تیم نیوکاسل و تامی کارول در دقیقه 68 و دنی رز در دقیقه 73 از تیم تاتنهام از داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند.

منبع: ایرنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید