تدارک گسترده دیزنی برای «جنگ ستارگان» | اتاق خبر
کد خبر: 302232
تاریخ انتشار: 27 آذر 1394 - 10:29
پیش‌نمایش هالیوودی «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود»، همانطور که شایسته فیلمی است که می‌خواهد بزرگترین فیلم تاریخ باشد، قرار است روز دوشنبه بزرگتر از بزرگ برگزار شود.

به گزارش اتاق خبر، روز جمعه بولوار هالیوود از هایلند اَوِنیو تا لا بری بولوار بسته شد و کارگران شروع به راه‌اندازی یک چادر غول‌آسا کردند که به نظر می‌رسید بتواند کل این فضای بسته‌شده را در بر بگیرد. این فضا برای مهمانی بزرگی ترتیب داده شده که بعد از پیش‌نمایش ساعت 6:30 بعد از ظهر هفتمین قسمت از این فیلم‌های فضایی برپا خواهد شد.
اما این یک نمایش معمولی در سینمای تی‌سی‌ال یا ال کاپیتان نخواهد بود. به جای آن، منابع آگاه می‌گویند کمپانی دیزنی هر دوی این سالن‌های سینما و همچنین سالن دالبی تئاتر که مجاور آن‌هاست را اجاره کرده تا برای مهمانان ویژه دعوت‌شده جا داشته باشد.
درجه کنترل جمعیت و نیروهای امنیتی هم در حد جوایز اسکار خواهد بود و به گفته یکی از مسئولان رسمی اداره پلیس لس‌آنجلس، 50 افسر یونیفورم‌پوش مسئولیت گشت‌زنی در فضای چهار بلوکی اطراف سالن‌های سینما را بر عهده خواهند داشت. در مقایسه، تنها چهار افسر پلیس برای پیش‌نمایش فیلم «هشت نفرت‌انگیز» که یک هفته قبل برگزار شد، در محوطه حضور داشتند. دیزنی مجبور شد برای بستن این بولوار که ترافیک سنگینی هم دارد از دفتر خدمات خیابانی لس‌آنجلس اجازه دریافت کند. این کمپانی بهای حضور مضاعف پلیس را هم پرداخت خواهد کرد.
از سه روز پیش از نمایش فیلم، گروه‌هایی از طرفداران فیلم - پسر و دختر و زن و مرد - بولوار هالیوود و مخصوصا جلوی سالن‌های سینما را پر کردند. بسیاری از آن‌ها نه تنها در انتظار از راه رسیدن ستاره‌ها در دوشنبه شب، بلکه در انتظار اولین نمایش «نیرو بیدار می‌شود» هستند. مریدان «جنگ ستارگان» حتی با وجود اینکه در اولین فرصت بلیت‌های خود را به صورت آنلاین تهیه کردند، هنوز اصرار دارند که زودتر از موعد از راه برسند و با مسافران فضای دیگر به گفتگو بنشینند.
بعضی از طرفداران رداهای جِدای درست کردند و دیگران زره زنجیری دوختند و کرولاین ریتر و اندرو پورتزر اهل استرالیا هم می‌خواهند روز هفدهم دسامبر که روز اکران فیلم است، عروسی مدل «جنگ ستارگان»ی خودشان را جلوی سالن سینما داشته باشند. یک شخصیت دارت ویدر عروس را همراهی خواهد کرد و نگهبانان افتخاری استورم تروپر هم از آن‌ها محافظت می‌کنند.
اریک موریلو از سال 1999 و انتشار «تهدید شبح» تا به حال کمپ‌های «جنگ ستارگان» را برای بنیاد کودکان استارلایت که یک بنیاد خیریه است ترتیب می‌دهد. او می‌گوید: «افراد بسیاری نیستند که بدانند ما چه کار می‌کنیم. آن‌ها فکر می‌کنند ما فقط برای «جنگ ستارگان» اینجا کمپ زدیم اما تصمیم گرفتیم یک مراسم خیریه هم داشته باشیم چون چرا که نه؟ چرا برای خیریه پول جمع نکنیم و مردم را نسبت به این سازمان عالی آگاه نکنیم؟ تصمیم گرفتیم که کمپ زدن برای جنگ ستارگان سنت بسیار خوبی است چون این فیلم محبوب ماست».
مسئولان رسمی دیزنی تا به حال تقریبا کاملا درباره افتتاحیه باشکوه فیلم ساکت باقی مادند و البته نیازی هم به تبلیغ بیشتر برای فیلمی که در خاطره چند وقت اخیر سینمادوستان، بیشتر از هر فیلم دیگری،  مردم انتظارش را می‌کشند ندارند. بعضی از متخصصان بر این باورند که این فیلم که با عنوان «اپیزود هفت» هم شناخته می‌شود، در نهایت به بزرگترین برنده باکس‌آفیس در تاریخ بدل خواهد شد و از مرز فروش نزدیک به 2.8 میلیارد دلاری «آواتار» هم عبور خواهد کرد. طرفدارانی که منتظرند اولین نقدهای «جنگ ستارگان» را بخوانند، باید تا روز چهارشنبه صبر کنند چون تا آن موقع نقد کردن این فیلم ممنوع اعلام شده است.

بانی فیلم به نقل از ورایتی

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید