رکوردشکنی «جنگ ستارگان» پیش از آغاز اکران | اتاق خبر
کد خبر: 302591
تاریخ انتشار: 29 آذر 1394 - 09:35
در حالی که «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود» از پنج‌شنبه این هفته اکران خود را آغاز خواهد کرد، بیش از 100 میلیون فروش داشته است.

به گزارش اتاق خبر، پیش فروش بلیط هفتمین فیلم در مجموعه فیلم‌های علمی – تخیلی «جنگ ستارگان» به بیش از 100 میلیون دلار رسید. بیشتر بلیط‌های فروخته شده مربوط به هفته اول اکران این فیلم است. از این رو کارشناسان سینمایی معتقدند «جنگ‌ ستارگان» تنها با اکران خود در هفته اول خواهد توانست بودجه 200 میلیون دلاری که برای ساخت آن هزینه شده بود را پشت سربگذارد.

 
رکورد فروش در هفته اول اکران، در حال حاضر از آنِ «جهان ژوراسیک» با 208.4 میلیون دلار است که به احتمال زیاد «جنگ ستارگان» از آن عبور خواهد کرد.
 
البته «نیرو بیدار می‌شود» توانسته در رتبه‌بندی فاندانگو (وب سایت رسمی فروش اینترنتی بلیط در آمریکا) با اختلافی بسیار بالاتر از رقبای خود عنوان نخست پیش فروش بلیط را از آن خود کند.
 
مدیر پخش کمپانی والت دیزنی که مسئولیت توزیع و پخش این فیلم را بر عهده دارد، اعلام کرده‌ که هیچ کس پیش‌بینی این استقبال گسترده را نمی‌کرده است؛ اما تمامی سینماها آماده افزایش سانس‌های اکران «جنگ ستارگان» برای تماشاگران هستند.
 
 
براي مشاهده جزئيات كامل خبر اينجا كليك كنيد.
 
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
 
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید