فردا هوای تهران ابری است | اتاق خبر
کد خبر: 302664
تاریخ انتشار: 25 آذر 1394 - 15:45
پیش‌بینی وضعیت آب و هوای کشور؛
سازمان هواشناسی کشور هوای اغلب نقاط کشور را آرام اعلام کرده و تهران آخر هفته‌ای نیمه‌ابری و ابری همراه با غبار را تجربه خواهد کرد.

سازمان هواشناسی کشور هوای اغلب نقاط کشور را آرام اعلام کرده و تهران آخر هفته‌ای نیمه‌ابری و ابری همراه با غبار را تجربه خواهد کرد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی نشان می‌دهد هوا در غالب مناطق کشور آرام است و بارش پراکنده باران و برف در شمال شرق کشور به تدریج از بعد از ظهر خاتمه می‌یابد.

بعد از ظهر امروز، چهارشنبه، افزایش ابر در غرب دریای خزر در استان‌های گیلان و اردبیل گاهی بارش خفیف باران و کاهش دید به سبب وقوع مه انتظار می‌رود. این شرایط روز پنج‌شنبه نیز ادامه می‌یابد.

افزون بر این از اواخر روز پنج‌شنبه ابرناکی در غرب کشور افزایش یافته و در روز جمعه در غرب و دامنه‌های غربی و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش پیش‌بینی می‌شود. در همین روز در استان گیلان، شمال استان اردبیل، و شمال استان آذربایجان شرقی نیز بارش خفیف دور از انتظار نیست.

نیمه شرقی خلیج فارس روز چهارشنبه و دریای عمان روز پنج‌شنبه مواج خواهد بود.

هوای تهران امروز کمی ابری در پاره‌ای نقاط همراه با غبار محلی پیش‌بینی شده است. فردا هوای تهران کمی ابری همراه با غبار صبح‌گاهی خواهد بود و روز جمعه نیز هوا نیمه ابری، گاهی ابری در پاره‌ای نقاط همراه با غبار صبحگاهی است. بیشینه دمای هوای تهران ۱۰ و کمترین دمای امشب ۱ درجه سانتیگراد خواهد بود.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید