پل‌های هوایی سطح منطقه ۷ نورپردازی شد | اتاق خبر
کد خبر: 302743
تاریخ انتشار: 26 آذر 1394 - 04:17
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ از نورپردازی پل های روشندلان، سیدخندان، مسیل باختر، اتوبان امام علی (ع)، زیرگذر امام حسین (ع) و میدان سبلان خبر داد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ از نورپردازی پل های روشندلان، سیدخندان، مسیل باختر، اتوبان امام علی (ع)، زیرگذر امام حسین (ع) و میدان سبلان خبر داد.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از خبرگزاری مهر محمد علی شعبانی با اعلام این مطلب افزود: این پروژه به منظور افزایش پویایی و چشم انداز‌های بصری، افزایش دید رانندگان در هنگام شب و ارتقای سلامت و رفاه حال شهروندان اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه نورپردازی این پل ها با استفاده از پروژکتورهای LED و به صورت نور در روز انجام شد، تصریح کرد: ارتقای کیفیت بصری در شهر، ایجاد جلوه های ویژه با نور، تفاوت چشم انداز شهر در روز و شب، زنده نگه داشتن فضاهای شهری، افزایش ضریب حس اطمینان و کاهش جرایم از جمله اهداف مهم هنر نورپردازی است که در این طرح مدنظر قرار گرفته است.

معاون شهردار منطقه ۷ با اشاره به اجرای طرح حذف زوائد فیزیکی و نازیبایی های بصری نماهای شهری در نواحی پنجگانه این منطقه، خاطرنشان کرد:  به منظور رسیدگی به درخواست های شهروندان و تسهیل تردد عابران پیاده و وسائط نقلیه، طرح حذف زوائد فیزیکی و نازیبایی های بصری در نواحی پنجگانه در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه  حذف زوائد نما و کف، جمع آوری تابلو ها و بنر های غیرمجاز و همچنین جمع آوری سایبان اصناف و ... از جمله اقداماتی است که انجام می شود، اظهار داشت: تنها با حذف زوائد بصری  می توان تا حد زیادی از اغتشاشات شهر کاست و چهره شهر را بهتر کرد.

به گفته شعبانی داشتن شهری زیبا در گرو جمع آوری و حذف زوائد نما و پاکسازی نمای ساختمانها بوجود می آید و با توجه به وجود آلودگیهای بصری از جمله موانع فیزیکی و زوائد نما، اداره زیباسازی منطقه ۷ توسط عوامل نواحی اقدام به حذف و جمع آوری زوائد نما و موانع فیزیکی نمود تا در جهت بهسازی نمای شهری گام برداشته باشد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید