توهین به شناسنامه باشگاه استقلال | اتاق خبر
کد خبر: 302813
تاریخ انتشار: 26 آذر 1394 - 10:50
منصور پورحیدری روز گذشته به دلیل بالا رفتن قند خونش در بیمارستان بستری شد.

اتاق خبر - این اتفاق در حالی رخ داد كه استقلال امروز در چارچوب مسابقات لیگ برتر باید به مصاف صبای قم برود. حالا و در حالی كه هنوز یك شبانه روز هم از بستری شدن منصور پورحیدری نگذشته، یك گروهی در استقلال به دنبال این هستند كه فرزاد مجیدی در بازی با صبا به عنوان سرپرست روی نیمكت تیم بنشیند. این شایعه‌ای است كه از شب گذشته مطرح شده و گروهی هم به دنبال محقق كردن آن هستند.
حالا این بحث مطرح می شود كه اگر مجیدی به عنوان مربی در كادر فنی است و نقش او به آن اندازه ای است كه اول فصل گفته می شد، چرا حالا قرار است او را سرپرست تیم كنند. از طرفی اگر حضور منصور پورحیدری در كنار تیم این قدر لازم بود، حالا كه او یك روز بیمار شده چه لزومی دارد كه سریعا جانشینش را انتخاب كنند؟
مطرح كردن این موضوع در شرایطی كه پورحیدری در بیمارستان است، كار درستی نیست و می‌توان آن را توهین به منصور پورحیدری دانست كه به نوعی شناسنامه فعلی باشگاه استقلال است. اگر هم قرار باشد شخص دیگری سرپرست استقلال شود، می‌توانند صبر كنند و بعدا كه او حالش بهتر شد، درباره این ماجرا تصمیم بگیرند. ضمن اینكه پورحیدری در حال حاضر جایگاهی بالاتر از سرپرستی تیم را دارد و مدیر فنی تیم هم هست.

منبع: خبرآنلاین

نظرات
ADS
ADS
پربازدید