شرکت ایران درنمایشگاه گردشگری مادرید 2016 | اتاق خبر
کد خبر: 302965
تاریخ انتشار: 27 آذر 1394 - 23:29
ایران درنمایشگاه بین المللی گردشگری مادرید موسوم به 'فیتور' با هدف تقویت این صنعت که از20 الی 24 ژانویه 2016(30 دی تا 4بهمن) برگزار می شود، شرکت می کند.

 اتاق خبر: ایران درنمایشگاه بین المللی گردشگری مادرید موسوم به 'فیتور' با هدف تقویت این صنعت که از20 الی 24 ژانویه 2016(30 دی تا 4بهمن) برگزار می شود، شرکت می کند.

بنابراین گزارش 'علی باقر نعمتی'مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری ایران روز پنجشنبه درمصاحبه با خبرگزاری افه اسپانیا با اعلام این خبر، گفت : حضور پنج روزه ایران در این نمایشگاه شامل حدود 20 شرکت ایرانی خواهد بود.
به گفته وی، غرفه ایران همچنین شامل میزهای اطلاعاتی برای پاسخ به سوال کارشناسان این حوزه و عموم مردم ، یک کارگاه صنایع دستی سنتی ایرانی نظیر بافت فرش، چایخانه و مکان پذیرایی از بازدید کنندگان با انواع شیرینی و نوشیدنی های محلی ایرانی خواهد بود.
این غرفه همچنین ضمن برگزاری مسابقات درمورد معرفی ایران، گفت وگوهای اطلاعاتی درمورد ایران و اجرای زنده موسیقی سنتی ایرانی خواهد داشت.
محمد محمدی یکی از دست اندرکاران برگزاری غرفه ایران در این نمایشگاه نیز به افه گفت: هدف ایران برقراری روابط قوی بین دو کشور درصنعت گردشگری ، بخصوص جستجوی سرمایه گذارانی که خواهان توسعه صنعت گردشگری داخلی باشند، است.
وی ادامه داد : ایران گزینه های بسیاری برای جذب گردشگران وهمچنین گزینه های بسیاری برای سرمایه گذاری دارد.
«خوسه مانوئل سوریا» وزیرصنعت، انرژی و گردشگری اسپانیا که سپتامبر گذشته به ایران سفر کرد، در طول این سفر رسمی اشاره کرد که گردشگری بدون شک یکی از بخش ها با بیشترین پتانسیل دراقتصاد ایران خواهد بود و به همین دلیل انتظار می رود که همکاری بزرگی بین دو کشور در این زمینه وجود داشته باشد.

منبع: ایرنا 

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید