آیا فردا مدارس تهران تعطیل است؟ | اتاق خبر
کد خبر: 303144
تاریخ انتشار: 28 آذر 1394 - 12:35
معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران با اشاره به مصوبات جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران گفت: در این جلسه مصوب شد فروش آرم طرح ترافیک تا پایان هفته متوقف شود.

اتاق خبر - محمد رستگاری به مصوبات کمیته مواقع اضطرار آلودگی هوا اشاره کرد و گفت: بر اساس مصوبات این جلسه، مسابقات ورزشی در فضای باز در روزهای یکشنبه و دوشنبه لغو می‌شود همچنین جهت خودداری از ورزش صبحگاهی در اماکن ورزشی عمومی باید اطلاع‌رسانی‌های لازم صورت گیرد.

وی از تشدید برخورد با ماشین‌های دودزا تا پایان هفته جاری توسط پلیس اشاره کرد و گفت: همچنین اورژانس تهران جهت خدمت‌رسانی به شهروندانی که ممکن است وضعیت خوبی نداشته باشند در حالت آماده‌باش قرار گرفته است.

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران افزود: ممنوعیت فعالیت‌ معادن شن و ماسه و کارخانجات آسفالت و فعالیت‌های عمرانی در محدوده شهرهای تهران، قم، ری و پاکدشت و همچنین بازنگری در شیوه‌نامه شرایط اضطرار توسط دبیرخانه کارگروه و پیشنهاد به مراجع ملی از دیگر مصوبات جلسه کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوا بود.

رستگار تصریح کرد: دو تصمیم دیگر نیز در این جلسه گرفته شد که قرار شد برای قطعی کردن آنها تا ظهر امروز با وزارتخانه‌ها هماهنگی‌های لازم صورت بگیرد؛ تصمیم اول تعطیلی مهدهای کودک، پیش‌دبستانی‌ها و دبستان‌ها برای فردا و پس‌فردا و تصمیم دوم زوج و فرد کردن تردد خودروها از درِ منزل بود که منتظر تصمیم جلسات هماهنگی با وزارتخانه‌ها هستیم.

منبع: فارس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید