جزئیات حادثه انفجار پتروشیمی مارون از زبان کارگران | اتاق خبر
کد خبر: 303185
تاریخ انتشار: 28 آذر 1394 - 19:17
در جریان حادثه انفجار در پتروشیمی مارون که در ساعت بیست و سی دقیقه شب گذشته (۲۷ آذر) اتفاق افتاد سه کارگر دچار حادثه شدند.

اتاق خبر: در جریان حادثه انفجار در پتروشیمی مارون که در ساعت بیست و سی دقیقه شب گذشته (۲۷ آذر) اتفاق افتاد سه کارگر دچار حادثه شدند.

بنابراین گزارش، منابع خبری در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام می‌گویند در حادثه انفجار شب گذشته پتروشیمی مارون  دو کارگر به نامهای فیاضی (نیروی قراردادی) و مرتضی زارع (نیروی رسمی) به ترتیب دچار حدود ۲ و  ۹ درصد سوختگی شده‌اند.

از قرار معلوم این کارگران مصدوم در بخش بهره برداری مشغول کاربودند که در زمان بروز حادثه برای رفع یک نقص فنی به  واحد پلی اتیلن (HD) پتروشیمی مارون مراجعه کرده بودند.

گفته می‌شود به غیر از این دو نفر یکی دیگر از کارگران پتروشیمی مارون نیز در جریان حادثه دیشب براثر تنفس دود حاصل از انفجار دچار مشکل تنفسی شده است.

برپایه این اطلاعات آقایان فیاضی و زارع برای درمان جراحت سوختگی به بیمارستان شهید چمران مارون و سپس به بیمارستان سوانح سوختگی اهواز منتقل شده‌اند و کارگر مصدوم سوم نیز پس از دوساعت تحت نظر بودن در همان محل حادثه مرخص می‌شود.

به گفته منابع ایلنا، ظاهرا محل حادثه انفجار شب گذشته پتروشیمی مارون در همان نقطه‌ای قرار دارد که  در تیرماه سال جاری بر اثر حادثه مشابه یکی دیگر از کارگران پتروشیمی مارون به نام «شهرام محمدی» جان خود را از دست داد.

حادثه شب گذشته پتروشیمی مارون درحالی نزدیک به شش ماه بعد از حادثه منجر به فوت مرحوم شهرام محمدی اتفاق افتاده است که  ماه گذشته در محوطه این واحد پتروشیمی به نقل از جامعه کارگری پتروشیمی مارون بنر تقدیر و تشکر از مدیریت نصب شده بود.

منبع: ایلنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید