اشتباهی نکرده ام که ردصلاحیت شوم | اتاق خبر
کد خبر: 303202
تاریخ انتشار: 28 آذر 1394 - 14:37
غرضی در گفت و گو با اتاق خبر

این روزها حضور کاندیداتوری محمد غرضی در انتخابات مجلس خبرگان به خبر داغ رسانه ای تبدیل شده است. اکنون وی به عنوان کاندیدایی غیرمعمم توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است.

محمد غرضی  کاندیدای غیرمعمم مجلس خبرگان و وزیر سابق دولت سازندگی در پاسخ به پرسش خبرنگار اتاق خبر در مورد علت حضور خود در انتخابات مجلس خبرگان چنین گفت: همان طور که بارها اظهار داشته ام بنده 60 سال براساس فقه اسلامی در مسائل مختلف سیاسی، اقتصادی و ... در نجف خدمت حضرت امام بوده ام  و براساس مبانی فقهی تمام دستورات را به ویژه در خصوص سیاست و امنیت عمل کرده و کار اشتباهی انجام نداده ام.

وی ادامه داد: به همین جهت در انتخابات مجلس شرکت کرده ام تا شاید حضورم مؤثر واقع شود.

غرضی در پاسخ به این پرسش که آیا صلاحیتش به عنوان کاندیدا در مجلس خبرگان احراز خواهد شد گفت: من در تمام فعالیت های سیاسی و اجتماعی خود اشتباهی انجام نداده ام که بخواهم رد صلاحیت شوم. این مسئله ای نیست که من بتوانم در مورد آن نظر دهم بلکه این شورای نگهبان است که باید تصمیم گیری کند.

وی در پاسخ به این سؤال که بیشتر مرسوم بوده که روحانیون در انتخابات مجلس خبرگان شرکت می کردند و شما به عنوان اولین شخصی که در لباس روحانیت نیستید در این انتخابات حاضر شدید اظهار داشت: از مسئولان امر در مورد حضور خود سؤال کردم و آن ها در جواب گفتند که غیر روحانی هم می تواند شرکت کند، هیچ کاری انحصاری نیست، لذا مسئله این است که بتوانیم این مرحله را طی کنیم.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید