دعوای مرگبار دو پسر به خاطر علاقه به یک دختر | اتاق خبر
کد خبر: 303471
تاریخ انتشار: 30 آذر 1394 - 06:56
دوئل عشقي دو پسر جوان با قتل يكي از آنها با شليك گلوله به سرانجام رسيد.

دوئل عشقي دو پسر جوان با قتل يكي از آنها با شليك گلوله به سرانجام رسيد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از جام نیوز، عصر روز جمعه 27 آذر ماه مأموران كلانتري نازي آباد با تماس تلفني كاركنان بيمارستان سينا از مرگ مشكوك پسر جواني با خبر و راهي محل شدند. آنها در بيمارستان با جسد پسري 28 ساله به نام آرين روبه‌رو شدند كه با گلوله كشته شده بود.

 پس از تأييد خبر از سوي پليس قاضي حسين پور، بازپرس ويژه قتل پايتخت به همراه كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي در بيمارستان حضور يافت. بررسي‌ها حكايت از آن داشت كه مقتول در جريان يك نزاع در ياغچي‌آباد با گلوله زخمي و پس از انتقال به بيمارستان فوت شده است. تحقيقات بعدي هم نشان داد مقتول و متهم فراري از مدت‌ها قبل بر سر رقابت عشقي با دختر جواني با هم اختلاف داشتند.

 يكي از بستگان مقتول گفت: آرين مدتي بود به دختري علاقه داشت و به او پيشنهاد ازدواج داده بود. از سوي ديگر پسر ديگري هم كه بهداد نام دارد، به اين دختر علاقه پيدا كرده بود. اين دو نفر چند بار با هم درگير شده بودند، اما هميشه با ميانجيگري دوستان اختلافشان پايان يافته بود تا اينكه صبح روز حادثه دوباره با هم درگير شدند.

 مقتول با مشت به خودروي بهداد ضربه زد. بهداد هم راهي خانه شد و همراه دوستان و بستگانش مقابل خانه آرين آمد. آنها اسلحه شكاري و اسلحه كمري داشتند. وقتي درگيري بالا گرفت آرين با شليك گلوله زخمي شد و بهداد و دوستانش هم گريختند.


پس از ثبت اظهارات شاهدان، مأموران پليس به دستور قاضي حسين پور تحقيقات ميداني خود را درباره اين حادثه آغاز كردند. مأموران دريافتند در اين درگيري چهار متهم كه دو نفر از آنها مسلح به سلاح گرم بودند، پس از حادثه به مكان نامعلومي گريخته‌اند.

 در حالي كه چهار متهم فراري از سوي مأموران تحت تعقيب قرار گرفته بودند، تحقيقات تخصصي نشان داد متهمان در خانه يكي از بستگانشان در حوالي كرج مخفي شده‌اند. بعد از آن بود كه كارآگاهان براي دستگيري متهمان وارد مخفيگاه آنها شدند. مأموران در بررسي خانه دو اسلحه متهمان را كشف كردند، اما دريافتند متهمان از محل گريخته‌اند.

در ادامه جسد مقتول به دستور قاضي حسين‌پور براي انجام آزمايش‌هاي لازم به پزشكي قانوني فرستاده شد. تلاش‌ها براي بازداشت عاملان اصلي حادثه در جريان است.

منبع: جام نیوز

نظرات
ADS
ADS
پربازدید