تخصیص ۵۰ درصد بودجه مصوب مصلای امام خمینی (ره) | اتاق خبر
کد خبر: 303567
تاریخ انتشار: 30 آذر 1394 - 11:04
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی کشور از افتتاح ۲۱ بیمارستان با حدود ۲ هزار تخت تا پایان تیر سال آینده خبر داد و گفت:‌ ۵۰ درصد بودجه مصوب مصلای امام خمینی (ره) تخصیص یافت.

اتاق خبر: محمدجعفر علیزاده مهم‌ترین هدف‌گذاری سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی کشور را افتتاح 21 بیمارستان با دو هزار و 160 تخت تا پایان سال مالی جاری (تیرماه 95) اعلام کرد و افزود: وزارت راه و شهرسازی در راستای خدمات‌رسانی به مردم این تعداد بیمارستان با میانگین بیش از 100 تخت برای هر واحد درمانی را در بیشتر استان‌های کشور می‌سازد.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی با اشاره به دریافت بخش مهمی از تخصیصات بودجه‌ای امسال این سازمان برای تکمیل پروژه‌ها، در خصوص توقف ساخت بیمارستان نیمه کاره در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تهران گفت: وزارت راه متولی ساخت و ساز این بیمارستان نیست و آنرا خیرین سلامت می‌سازند.

وی با اشاره به تکمیل ساخت دو بیمارستان در سیستان و بلوچستان از افتتاح سه بیمارستان در سفر آتی رئیس جمهور به استان کرمان افزود: همچنین در دهه فجر یک بیمارستان 130 تخته و تجهیز شده اصفهان به بهره‌برداری رسمی می‌رسد.

وی درباره مصلای امام خمینی (ره) نیز گفت: امسال رواق‌های شرق و غرب مصلای امام خمینی (ره) تهران تکمیل می‌‌شود تا نمایشگاه‌ها و نمازهای جمعه با کیفیت بهتری برگزار شوند؛  در روزهای اخیر هم توانستیم تخصیص بودجه خوبی که معادل 50 درصد بودجه مصوب مصلای تهران است را دریافت کنیم و پیگیریم تا مابقی این بودجه هم به حساب سازمان واریز شود.

به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی، بیش از 400 نفر در حال کار کردن در پروژه ساخت و ساز مصلای تهران هستند و با تغییر هدف‌گذاری زمانی ساخت پروژه، سازه‌های مصلی در زمان برگزاری نمایشگاه کتاب اردیبهشت 95 با تغییرات اساسی نسبت به سال قبل مواجه خواهد شد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید