درد دلی زنانه که 200 میلیون آب خورد! | اتاق خبر
کد خبر: 303722
تاریخ انتشار: 30 آذر 1394 - 15:42
فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: درد دل‌های یک زن 50 ساله سمنانی به گوش "خانم وکیل" قلابی رسید و این کلاهبردار حرفه‌ای با اجرای نقشه خود، 200 میلیون ریال از وی اخاذی کرد.

اتاق خبر: سرهنگ روح‌الامین قاسمی، با اعلام این خبر، اظهار کرد: خانمی با مراجعه به پلیس آگاهی استان سمنان شکایت نامه‌ای با موضوع کلاهبرداری به مبلغ 200 میلیون ریال ارائه و متعاقب آن پرونده قضائی تشکیل و تحت رسیدگی قرار می‌گیرد.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ وی افزود: موضوع از این قرار بود که پیش از این یک دختر جوان شاکی چند ماه قبل با مراجعه به پلیس پرونده‌ای تحت عنوان کلاهبرداری تشکیل داده بود که همچنان در دادسرا تحت رسیدگی است.

قاسمی گفت: مادر وی برای پیگیری قضائی یک پرونده به دنبال یک وکیل بوده که کلاهبرداری حرفه‌ای خود را وکیل دادگستری معرفی و مبلغ قابل توجهی از شاکی می‌گیرد.

فرمانده انتظامی استان سمنان ادامه داد: وکیل قلابی پس از دریافت حدود 200 میلیون ریال حق الوکاله، شاکی را تهدید به آبروریزی و اخاذی می‌کند که در پی آن مالباخته به پلیس مراجعه کرد.

به گفته وی، تحقیقات تخصصی ماموران انتظامی با هماهنگی قاضی پرونده به سرعت انجام و متهم که زنی 38 ساله بود، شناسایی شد.

قاسمی افزود: در نهایت وکیل قلابی پرونده در عملیاتی سریع در یکی از خیابان‌های سمنان غافلگیر و دستگیر شد.

وی ادامه داد: متهم در ابتدا منکر ماجرا شد، ولی با مشاهده اسناد و مدارک پلیس و اظهارت شفاف شاکی، لب به اعتراف گشود و به دریافت حدود 20 میلیون تومان وجه نقد از شاکی اعتراف کرد.

این مقام انتظامی به روش کلاهبردار این پرونده اشاره و اضافه کرد: وکیل قلابی شاکی را در حالتی نگران مقابل یکی از مساجد سمنان مشاهده کرده و با حرف زدن و درد دل کردن اعتمادش را جلب می‌کند، سپس خود را وکیل دادگستری معرفی و نقشه خود را پیاده می‌کند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید