اصولگرایان فهرست واحد برای مجلس می دهند | اتاق خبر
کد خبر: 304206
تاریخ انتشار: 3 دی 1394 - 04:10
ولایتی:
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: اصولگرایان هم به این نتیجه رسیده اند که فهرستی واحد برای مجلس داشته باشند

 

 

به گزارش اتاق خبر، علی اکبر ولایتی عصر چهارشنبه در حاشیه دیدار فعالان فرهنگی عراق به اهمیت حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان اشاره کرد و گفت: هر کس کاندیدای مجلس می شود باید فکر ملی داشته باشد و این آمادگی را ایجاد کند تا در مجلس تلاش های لازم برای تصویب مصوبات مفید جهت پدید آمدن آینده روشن برای کشور تصویب شود.
وی ادامه داد: رقابت های گروهی نباید منافع ملی را تحت الشعاع خود قرار دهد؛ کاندیداها صرف نظر از این که با کدام سلیقه سیاسی گرایش دارند برای خدمت به کشور،ملت و نظام جمهوری اسلامی آماده شوند و وارد مجلس شورای اسلامی و خبرگان شوند.
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: گروه های شرکت کننده در انتخابات از هر طیفی که باشند باید بر اساس خطوط ترسیم شده توسط رهبری و پایبندی به مبنای نظام گام بردارند.
ولایتی تصریح کرد: کسانی که توسط شورای نگهبان صلاحیت علمی و تقوایی آن ها تایید می شود به مردم معرفی می شوند و مردم نیز انتخاب اصلح می کنند.
وی افزود: مجلس خبرگان از ارکان مهم نظام است و اختلاف سلیقه ها هم باید در جهت مسائل راهبردی جمهوری اسلامی ایران باشد.
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره اهمیت حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس و خبرگان نیز گفت: آن چه دشمنان را ناراحت و دوستان را خوشحال می کند کثرت مشارکت بی مانند مردم در پای صندوق های انتخابات است.
ولایتی همچنین در رابطه با ائتلاف اصولگرایان نیز اظهار داشت: کسانی که وفادار به نظام جمهوری اسلامی هستند با یکدیگر ائتلاف می کنند اگر این امر ملاک باشد تمام کسانی که وفادار به جمهوری اسلامی هستند اصولگرا محسوب می شوند و تمام کسانی که به دنبال این هستند که اصلاحات را در کشور در جهت مسیر ترسیم شده رهبری دنبال کنند نیز اصلاح طلب هستند.

 

منبع:ایرنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید