برطرف کردن مشکل بازیکنان فجر سپاسی در نیم فصل دوم | اتاق خبر
کد خبر: 304363
تاریخ انتشار: 3 دی 1394 - 20:49
مربی تیم فجر سپاسی تاکید کرد:
مربی تیم فجر سپاسی شیراز گفت: مشکلات بازیکنان و ضرورت برطرف شدن این مشکلات وهمچنین تقویت این تیم برای نیم فصل دوم را به مسوولان تیم گزارش کرده ام .

اتاق خبر: مربی تیم فجر سپاسی شیراز گفت: مشکلات بازیکنان و ضرورت برطرف شدن این مشکلات وهمچنین تقویت این تیم برای نیم فصل دوم را به مسوولان تیم گزارش کرده ام .

بنابراین گزارش، علی اصغر کلانتری پنجشبه پس از پیروزی تیمش برابر خونه به خونه بابل در گفت وگو با خبرنگاران در شیراز بیان کرد: بازیکنان تیم فجر در 20 مسابقه انجام شده با جان و دل بازی کردند و با وجود مشکلات مالی، مدت ها در صدر جدول قرارداشتیم .
وی اضافه کرد : اینک با پایان یافتن نیم فصل با یک امتیاز اختلاف نسبت به تیم پیکان در رده دوم قرار داریم.
کلانتری در مورد بازی با خونه به خونه بابل هم گفت: بازی بسیار دشواری را در یک شرایط بد جوی انجام دادیم که این امر برای بازیکنان ما که عادت نداشتند، سخت گذشت اما برای میهمان خوب بود .
سرمربی تیم فجر بیان کرد: بازیکنان من با غیرت و تعصبی که داشتند در این بازی موفق عمل کردند .
با پایان یافتن هفته بیستم تغییری در بالای جدول به وجود نیامد چرا که هر سه تیم پیکان، فجر و مس کرمان در این هفته پیروز شدند و تیم خونه به خونه بابل هم با یک پله سقوط در رده چهارم ایستاد.
سرانجام نیم فصل مسابقات فوتبال دسته اول باشگاهای کشور با انجام یک بازی اضافه پایان یافت و تیم ها سه هفته استراحت خواهند کرد و سپس دور برگشت شروع خواهد شد.
در مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه های کشور 20 تیم حضور دارند که پس از انجام 38بازی سه تیم اول تاسوم جدول به صورت مستقیم به لیگ برتر فصل آینده صعود خواهند کرد. 

منبع: ایرنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید