هرچه قدرتمندتر باشیم، دشمن از ما بیشتر هراس خواهد داشت | اتاق خبر
کد خبر: 304481
تاریخ انتشار: 4 دی 1394 - 15:16
طائب:
رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با تاکید بر قدرت، توانمندسازی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی گفت: هرچه قدرتمندتر باشیم، دشمن از ما بیشتر هراس خواهد داشت.

اتاق خبر: رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با تاکید بر قدرت، توانمندسازی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی گفت: هرچه قدرتمندتر باشیم، دشمن از ما بیشتر هراس خواهد داشت.

بنابراین گزارش، حجت الا سلام مهدی طائب در یادواره 103 شهید روحانی و طلبه کاشان و آران و بیدگل با اشاره به آیاتی از قران کریم اظهار داشت: باید آنقدر با اقتدار و قوی باشیم که دشمن فکر حمله به ذهنش خطور نکند و بداند که نمی توان با ایران مقابله کرد.
وی افزود: آمریکا از بلاها و شکست هایی که در عراق، سوریه، لبنان، غزه و کرانه باختری بر سرش آمده است از ایران می ترسد و این همه اقتدار به برکت خون مطهر شهیدان والامقام است.
بگفته وی حضرت امام راحل(ره) به عنوان حجت خدا و مرجع تقلید حکم فرمودند که اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود تا این نهضت و پرچم اسلام بدست صاحب اصلی اش حضرت صاحب الزمان (عج) برسد.
رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار خاطرنشان کرد: تا کنار خانه خدا امن نباشد ، امام زمان ظهور نخواهد کرد.
وی از آل سعود به عنوان آل شرور یاد کرد و گفت: اگر آمریکا از آل سعود پشتیبانی نکند هیچ کاری نمی توانند انجام دهند.
وی با اشاره به سخنان امام راحل گفت: آمریکا شیطان است و اینکه امام فرمودند اگر ملت ما مبارزه با آمریکا را دقیق رعایت کنند، جوانان ما شهد پیروزی را خواهند چشید.
طائب همچنین یادآور شد: معمار کبیر انقلاب اسلامی مردم را به تشکیل نهضت اسلامی فراخواندند و فرمودند باید سه کار مهم و اساسی، جمع کردن بساط سلطنت پهلوی، تشکیل نظام جمهوری اسلامی و رساندن پرچم اسلام به دست صاحب اصلی اش حضرت مهدی (عج) انجام داد.
بگفته وی تاکنون دو شرط آن تحقق یافته اما رساندن این نظام بدست صاحب الزمان (عج) باقی مانده است.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که فرمودند هرکس با اسرائیل بجنگد به او سلاح می دهیم و کرانه باختری باید مسلح شود، تاکید کرد: امروز اسرائیل از شمال با حزب الله، از جنوب با حماس و از غرب نیز کرانه باختری محاصره شده و فقط از شرق راه برای هل دادن آنها به دریا باز است.
رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: هم اکنون در سوریه جنگ جهانی آرام و بی صدا در جریان است و مدافعان حرم که از ناب ترین نیروها بشمار می روند در جستجوی حلقه مفقوده هستند.
وی نامگذاری رزمندگان اسلام در سوریه با عنوان مدافعان حرم را بسیار بجا و پسندیده دانست و تصریح کرد: کدام حرم؟ حرم رسول الله، حضرت بقیه الله امام زمان (عج) است.
طائب، تکفیری ها را نماد آمریکا و اسرائیل دانست و گفت: نیروهای آمریکایی به درد جنگیدن نمی خورند چون ترسو، اهل دنیا و دارای اخلاق فاسد هستند.
وی همچنین یادآور شد: تفکر اوباما همانند بوش، ریگان، کارتر و دیگر رئیسان جمهوری این کشور است.
وی با اشاره به سخنان رهبرمعظم انقلاب که بیان فرمودند من مشت آهنین آمریکا را زیر دست کش مخملی می بینم، خاطرنشان کرد: امروز آثار آن را در کاهش قیمت نفت می توان بخوبی مشاهده کرد.
رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه دشمن درحال تغییر ذائقه ایرانی هاست، گفت: نفوذی که رهبرمعظم انقلاب بر آن تاکید می نمایند، تغییر ذائقه، تغییر دین، خواسته ها و فراموش کردن و گم کردن هدف است.
بگفته وی در مجموع مذاکرات، سه تهدید «خدا را گم کردن»، «دنبال تجمل و رفاه گرایی» و این فراموشی که «آمریکا ما را نقره داغ کرده است» را در پی دارد.
وی همچنین با حساس دانستن پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس دهم تصریح کرد: دشمن توطئه هایی در سر می پرواند، ما بدتر از اینها نفاق را دیده ایم، قطار به جلو پیش می رود اما اگر حواس مان را جمع نکنیم، زحمات ما بیشتر می شود.
یادواره 103 شهید روحانی و طلبه کاشان و آران و بیدگل با حضور قشرهای مختلف مردم به ویژه خانواده معزز شهیدان در سالن ورزشی شهدای بسیج کاشان برگزار شد.
شهرستان کاشان بیش از یکهزار و 700 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

منبع: ایرنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید