ابراز خرسندی ونگر از عملکرد 2015 آرسنال | اتاق خبر
کد خبر: 304500
تاریخ انتشار: 4 دی 1394 - 18:55
سرمربی تیم فوتبال آرسنال در آستانه دیدار فردا برابر ساوتهمپتون، از عملکرد تیمش در سال 2015 میلادی، ابراز خرسندی کرد.

اتاق خبر: سرمربی تیم فوتبال آرسنال در آستانه دیدار فردا برابر ساوتهمپتون، از عملکرد تیمش در سال 2015 میلادی، ابراز خرسندی کرد.

بنابراین گزارش، تیم فوتبال آرسنال دوشنبه شب در مسابقات لیگ برتر انگلیس با نتیجه 2 بر یک برابر منچسترسیتی به برتری رسید.
آرسنال بعد از 12 ماه تلاش، موفق شد 78 امتیاز و 10 امتیاز بیشتر از هر تیم دیگر در لیگ جزیره کسب کند و بعد از پیروزی دوشنبه شب برابر منچسترسیتی بخت اول قهرمانی لیگ جزیره به شمار می رود.
این تیم هم اکنون با 2 امتیاز اختلاف نسبت به لسترسیتی، در مکان دوم جدول رقابت های لیگ برتر قرار دارد.
آرسن ونگر سرمربی آرسنال گفت: هر شکستی به ما لطمه می زند و از فکر من بیرون نمی رود. ما لحظات بدی داشتیم ولی این لحظات نقطه عطفی بود که بتوانیم عکس العمل خوبی داشته باشیم و 2015 سال بسیار پایداری بود و نتیجه خیلی خوبی گرفتیم. ما یک تیم واقعی هستیم که می خواهیم با یکدیگر کار کنیم و آماده هستیم برای رسیدن به هدفمان و گرفتن نتیجه مبارزه کنیم.
وی افزود: نمی توانید مردم را فریب دهید. مردم شاید بهتر از همیشه می فهمند. ما پاس ها و فرصت های گلزنی زیادی را از دست دادیم، ولی نمی توانید تقصیر را بر گردن بازیکن دیگر بندازید. 90 دقیقه تلاش برای کسب پیروزی و کامل شدن، رضایت بخش ترین بخش دیدار دوشنبه شب بود.
ونگر ادامه داد: شما باید نکات مثبت را از مسابقات بگیرید و توانایی های خود را باور داشته باشید.
توپچی ها با پیروزی برابر منچسترسیتی، در اندیشه پایان دادن به 12 سال انتظار از سال 2004 تاکنون برای قهرمانی در لیگ جزیره هستند.

منبع: ایرنا 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید